Навигатор

Останні 12 проектів розглянула комісія з Громадського бюджету

В мерії відбулось чергове засідання робочої групи з відбору проектів для участі в Громадському бюджеті 2018. Члени комісії розглянули 12 заключних пропозицій громадян. 8 з них пройшли відбір і були направлені на голосування, а 4 ще мають доопрацювати.

Нові пам'ятники

Одразу декілька креативних проектів запропонувала Олена Зубко. В сквері Пушкіна на проспекті Азовському пропонується встановити скульптури золотої рибки та макет книги — збірки творів Пушкіна. В цьому ж сквері автор пропонує встановити ковану лавочку з “вченим котом”. За задумом Олени Зубко — це місце має стати щасливим для студентів, які закликають удачу для успішного складення сесії.

Голова комітету мікрорайона Колонія-Макорти Світлана Калініченко виступила ініціатором створення пам'ятного знаку — своєрідного символу мікрорайону. Автор пропонує виготовити знак, на якому відобразити помідори, виноград та сушений бичок, в якості основних видів промислів мешканців мікрорайону.

Природнє укріплення Коси

Автор Наталя Козловець пропонує закупити саджанці Лоху-сріблястого та висадити їх на узбережжі Коси. За авторською задумкою це сприятиме укріпленню берегової лінії. Після доопрацювання цей проект також буде доступний для голосування мешканців міста.

Реконструкція ігрового майданчику

Мешканці центральної частини міста виступили з ініціативою оновлення реманенту спортивного майданчику на пляжі №1. Єдина проблема, на якій акцентували увагу автора співробітники мерії — земельна ділянка, на якій розташовується майданчик перебуває в оренді. Цей проект відклали до наступного тижня, щоб провести перемовини з власником земельної ділянки.

В рамках Громадського бюджету-2018 розглянуто 41 проект.  

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX