Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Перевиконання плану перевалки вантажів, зростання заробітної платні, рекордні показники відрахувань до бюджетів: в Бердянському порту підвели підсумки року

За підсумками роботи ДП “Бердянський морський торговельний порт” в 2016-му році збереглася позитивна динаміка розвитку підприємства, яку демонструють портовики в останні два з половиною роки.

 

Стан української економіки не дозволив колективу підприємства встановити черговий рекорд вантажопереробки. Але, при цьому, економічні та, особливо, фінансові показники підприємства демонструють стабільність і зростання. Зокрема, річний план по перевалці вантажів виконано на 134,4% або 3 мільйони 461,5 тисяч тонн замість запланованих 2 мільйонів 575-ти тисяч тонн.

Це призвело до перевиконання річного фінансового плану по прибутку. Так, доходи підприємства за рік склали 614 мільйонів 768 тисяч гривен при запланованих 499 млн. 556-ти тисяч. У процентах виконання плану становить 123,1%.

До бюджетів всіх рівнів перераховано 387 мільйонів 269 тисяч гривен. З них до державного бюджету — 309 мільйонів 506 тисяч, до місцевого бюджету м. Бердянськ та цільових фондів — 77 мільйонів 763 тисячі гривен.

Середньомісячна заробітна плата по підприємству також перевищила заплановані показники. При нормі 11 тис. 612 грн. вона склала 13 тисяч 865 гривен.

Протягом року ДП “БМТП” пітримувало в належному стані соціальну сферу підприємства — поліклініку порту, фізкультурно-оздоровчій клуб “Водник” та базу відпочинкку “Моряк”, виконувало всі положення колективної угоди з профспілковою організацією підприємства стосовно умов праці та соціального захисту робітників.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX