Навигатор

Перші шість комплектів до Приморської ВЕС успішно розвантажено

ДП “Бердянський морський торговельний порт” продовжує успішно та без зауважень опрацьовувати вантажі для будівництва Приморської ВЕС. Наразі, після розвантаження лопастей та секцій башт, державний портовий оператор опрацьовує судно Schillplate з комплектом ковпаків ротора та хабів. Таким чином, всі  складові для перших шести башт вітрової електростанції успішно розвантажено і підготовлено для транспортування на будівельний майданчик.

Враховуючи специфікації вантажу, спеціально для обробки надважких компонентів, до Бердянського порту прибув плавкран “Нептун-4” з Маріуполя. Бердянські портовики швидко скоординували дії і успішно справляються з поставленою задачею оперативного вивантеження цінного обладнання. З даним вантажем працюють, по черзі, чотири комплексні бригади ДП “БМТП”.

На підході до Бердянського порту нові судна з комплектами для Приморської ВЕС. Найближчим часом заплановано транспортування обладнання зі складських майданчиків ДП “БМТП” до Приморського району, де розпочнуться роботи з монтажу перших з 26 башт Приморської вітрової електростанції.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX