Навигатор

Підсумки першого півріччя та перспективи: керівництво ДП "БМТП" відзвітувало перед трудовим колективом

В понеділок, 20 серпня, в актовій залі ДП “БМТП” трудовий колектив підприємства заслухав звіт керівництва та профспілкової організації про основні показники роботи державного портового оператора протягом першого півріччя.

Основні показники роботи озвучив заступник директора з економіки Олександр Клименков. Так, за перше півріччя опрацьовано 454 тисячі тонн вантажів, всього отримано доходів понад 90 мільйонів гривень. До бюджетів всіх рівнів відраховано 37,7 мільйонів. Водночас, видатки склали понад 121 мільйон гривень — включно з капітальними інвестиціями, ремонтом техніки та іншими статтями. 

Враховуючи недотриману фінансову вигоду було запроваджено ряд заходів з оптимізації витрат.

Невисокий рівень вантажообробки пояснюється декількома факторами — один з основних це проблеми з логістикою. Літні вантажоперевезення ускладнились з об'єктивних причин — у зв'язку з початком курортного сезону, магістральні локомотиви, які раніше перевозили вантажі, були задіяні для пасажирських перевезень. Щодобово до Бердянська заходять 4 пари пасажирських потягів.

Додає проблем ускладнений прохід суден Керч-Єнікальським каналом, як в Азовське море, так і у зворотньому напрямку.

Члени трудового колективу, зокрема, докери підняли ряд питань, щодо перспектив роботи підприємства восени та можливості підняття заробітної платні докерам. Керівник підприємства Олександр Трощенков відзначив, що восени ситуація має стабілізуватись — розпочнеться робота з відвантаження нового виду вантажу — вітряків для електростанції, буде залучено додаткові обсяги зернових, завдяки придбанню навантажувальної машини.

По соціальній сфері всі взяті на себе зобов'язання підприємство виконує, - доповів голова профспілкового комітету Василь Гривко. Традиційно, цього літа портовики отримали компенсацію за відпочинок на базі “Моряк” та дитяче оздоровлення. За словами т.в.о. головного бухгалтера підприємства Надії Лісіциної за сім місяців роботи база відпочинку “Моряк” вперше продемонструвала прибуток. Лише за один місяць липня отримано дохід — 1,3 мільйони гривень. В разі збереження такої ж позитивної динаміки і в серпні, за підсумками року база буде прибутковою.

З приводу оптимізації співробітників, Василь Гривко наголосив, що профспілковий комітет уважно стежить за дотриманням закону та відповідної процедури.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX