Навигатор

Підвищення мінімальної заробітної плати не вплине на баланс бюджету - Гройсман

Збільшення мінімальної заробітної плати вдвічі - до 3200 грн - відповідає загальному балансу бюджету, не спричинить за собою інфляційних процесів і не зашкодить бізнесу. Це рішення сприятиме забезпеченню справедливої ??системи оцінки праці в країні. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відповідаючи на питання журналістів в Парижі, повідомляє liga.net з посиланням на прес-служба уряду.

 

«За рахунок того, що ми проведемо детінізацію заробітних плат, за рахунок того, що ми почнемо виплачувати справедливу заробітну плату, бюджет буде збалансованим. Дефіцит не буде перевищено більше ніж на 3%. Ніяких проблем у нас не буде. Я просто підтверджую і підкреслюю. Це все відповідає нашому спільному балансу », - підкреслив прем'єр-міністр.Глава уряду зазначив, що після прийняття такого рішення треба перебалансувати бюджет, але загальні цифри бюджету і дефіцит не зміняться. Прем'єр-міністр дав доручення Міністерству фінансів і Міністерству соціальної політики закласти цей показник до державного бюджету на 2017 рік. До другого читання законопроект буде поданий з мінімальною заробітною платою в 3200 грн, зазначив він.

«Ніяких негативних фінансових економічних наслідків це не матиме. Які можуть бути негативні наслідки, якщо люди почнуть отримувати свою зароблену заробітну плату? »- Зазначив Гройсман.


Прем'єр-міністр також підкреслив, що чесний бізнес не постраждає від впровадження такого рішення. Він зазначив, що в уряду була задача знайти формулу, по якій було можливо забезпечити реальне зростання мінімальної заробітної плати для українських громадян вдвічі. Таке підвищення вперше за 25 років буде повністю дорівнюватиме реальному прожитковому мінімуму, зазначив він.


«Сьогодні з 1 січня абсолютно реально підняти мінімальну заробітну плату до 3200 грн, - підкреслив Прем'єр-міністр. - Це означає, що ми встановлюємо соціальну справедливість і ніяких інфляційних процесів, ніяких інших негативних речей від цього не буде ».


Прем'єр-міністр підкреслив, що в Україні потрібно провести реформу системи оплати праці, дати справедливу заробітну плату тим, хто працює.

 

«Ми вважаємо, що на сьогоднішній день перший крок - це 3200 грн. Ніяких речей, які б негативно вплинули, їх просто немає », - підкреслив він.

«Наше завдання сьогодні і всіх роботодавців - оцінити по достоїнству працю українців. Дати людям нормальну можливість для нормального життя. Завдання - щоб люди почали отримувати гідну заробітну плату. Це наш виклик для всіх », - зазначив прем'єр-міністр.


Гройсман нагадав, що нещодавно уряд затвердив споживчий кошик.

 

«Те, що ці дві цифри балансуються, дасть можливість людям відчути позитивні зміни в їхньому житті», - підкреслив він.


За його словами, станом на 15 вересня, коли Уряд подавав проект Бюджету в Парламент, не було чітких розрахунків і рішення. Як тільки вони з'явилися, Уряд повідомив суспільство про знаходження рішення.«Я б дуже хотів, щоб людям в Україні було за що жити. Не можна, щоб було так, як це було багато років, коли люди тяжко працювали, а отримували копійки, а ті, у кого вони працювали, отримували надприбутки. Повинна бути соціальна справедливість, - зазначив Гройсман. - Настав час, коли бізнес, економіка розвивається і інвестує кошти в громадян України ».

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX