Навигатор

Подарунок місту і портовикам — у виставковому залі БМТП відкрилась виставка

"Фестиваль талантів" — таку назву носить виставка, яку 12-го вересня відкрили у виставковому центрі "Бердянського морського торговельного порту". Картини маслом, в'язані, вишиті бісером, макети кораблів та оригінальні вироби з металевих банок — таке розмаїття робіт і визначило назву вересневої виставки.

Відвідати виставку “Фестиваль талантів” зібралась повна зала глядачів, при чому не тільки спвіробітників порту, а й пересічних мешканців та студентів. Вишивка бісером та нитками — більше тридцяти картин представила Юлія Ланська

Жіночу половину відвідувачів приємно вразили роботи Ірини Картамишевої - в'язані картини та весільня сукня. В'язанням пані Ірина захоплюється з дитинства, а створювати картини майстриня почала відносно недавно.

Два кораблі-красені також не залишили байдужими відвідувачів виставкового центру БМТП.

Для Валерія Козачковського — участь у подібних виставках перша. Без жодних сумнівів можна стверджувати, що дебют вийшов більш ніж вдалим. До Дня міста Валерій Козачковський презентував унікальні вироби — на перший погляд звичайні речі, митець перетворив на оригінальні вироби. 3-д картини із гумористичним зображенням знакових для Бердянська місць та звичок мешканців, які відображаються в побуті містян; оригінальне зображення водних мешканців Азову та інші роботи Валерій Козачковський створив за 2 роки.

“Фестиваль талантів” в "Бердянському морському торговельному порту" можна вважати чудовим початком загальноміських заходів з нагоди Дня міста.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX