Навигатор

Податківці в Запорізькій області викрили аграріїв, які ухилились від сплати 3,2 млн грн податків

У Запорізькій області співробітники податкової міліції викрили керівників агропідприємства, які ухилились від сплати понад 3,2 мільйона гривень податків. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи одного з підприємств-сільгоспвиробників в результаті штучного збільшення земельних площ і відповідно фіктивної врожайності умисно ухилилися від сплати податку на додану вартість на суму понад 3,2 мільйона гривень, що є особливо великим розміром.

Дана схема була створена зловмисниками для ухилення від сплати податків при придбанні сільськогосподарської продукції за готівку і подальшої її реалізації підприємствам - зернотрейдерам під виглядом власне вирощеної. Надалі кошти, отримані від таких операцій, знімалися зі спеціального рахунку під виглядом нібито наданих підприємству послуг із збирання врожаю, постачання добрив і як повернення раніше наданої фінансової допомоги.

В даний час встановлено ряд покупців зазначеної продукції, які є великими підприємствами - експортерами. Загальна сума сформованого податкового кредиту становить понад шість мільйонів гривень.


В результаті проведених чотирьох обшуків було виявлено та вилучено 800 тонн насіння соняшнику і 165 тонн добрив загальною вартістю 9,6 мільйона гривень, а також чорнова бухгалтерія та фінансово-господарські документи.

В даний час проводяться заходи щодо встановлення походження зазначеної продукції.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX