Навигатор

Порт об'єднує Бердянськ

Бердянський міський голова Володимир Чепурний, ветерани АТО, представники Бердянського державного педагогічного університету, різних політичних партій і громадських організацій, жителі міста підтримали акцію портовиків щодо захисту інтересів державного підприємства та керівника БМТП Миколи Ільїна, яка пройшла 16 листопада в Бердянську. Всі вони виступили зі словами однозначної і беззастережної підтримки трудового колективу і нинішнього керівника підприємства Миколи Ільїна.

За інформацією, озвученою на мітингу Миколою Ільїним, 10 листопада в Міністерстві інфраструктури готувалася спроба звільнити виконувача обов'язків директора порту з займаної посади. Портовики впевнені - за зміною керівника підуть масові звільнення і «дерибан» державного майна. Їм вже відомо, які причали планується передати олігархічним групам.

За наявною інформацією, голова Запорізької ОДА вже рекомендував призначити новим керівником Бердянського порту якогось Олексія Кузьменка, колишнього директора ДП «Ренійський морський торговельний порт», з яким Міністерство інфраструктури України в 2015 році достроково розірвало контракт.

У своїх виступах портовики в чергове підкреслили, що підтримували і будуть підтримувати Миколу Ільїна, як ефективного керівника державного підприємства. За 2,5 роки роботи Миколи Ільїна державне підприємство заробило 1,5 мільярда гривень. Понад 800 мільйонів гривень перераховано до бюджетів усіх рівнів. На території порту ведеться реконструкція автодоріг і залізничної колії, проводиться ремонт основних виробничих засобів, оновлюється техніка, працівники отримують гідну зарплату, мають високий рівень охорони праці і соцпакет.Бердянський міський голова Володимир Чепурний висловив підтримку портовикам і подив - чому з ефективним керівником порту досі не укладають контракт?

"Для мене дивно, що з керівником, який вивів підприємство в кращі порти України, не можуть укласти контракт. Людина працює, створює робочі місця, виплачує високу заробітну плату і відраховує високі податки - до місцевого бюджету порт перерахував понад 63 мільйонів гривень! Ви наше майбутнє! Міська влада завжди буде на вашому боці!" - резюмував Володимир Чепурний.


Запевнив у підтримці портовиків голова профспілкового комітету БДПУ, депутат міської ради Віталій Лола. Готовність боротися пліч-о-пліч з портовиками висловив і екс-депутат міської ради Сергій Шарай, який повернувся з фронту:

"Я не бачив жодного олігарха на передовій. Всі вони пасуться тут, біля порту. У вас тут теж свої окопи, своя передова. Ми будемо поруч з вами!"

 


Бердянці і портовики волають до здорового глузду чиновників Кабміну і вимагають дати можливість трудовому колективу на чолі з Миколою Ільїним ефективно працювати на благо української держави:


"Ми не можемо тут нескінченно стояти і чекати, кого нам надішлють. Ми почнемо діяти по-своєму. І того, хто прийде в порт ми зустрінемо не квітами, і не відкритими дверима. Якщо влада з нами не буде вважатися, нікому не стане краще", - заявив на мітингу один з докерів.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX