Навигатор

Порт відкрив двері для дітей

На минулому тижні до Бердянського порту школярі завітали на екскурсію, яку організовувала Бердянська філія АМПУ. Сьогодні Бердянський морський торговельний порт прийняв учнів загальноосвітньої школи №2.

Що таке порт? Для чого він працює? Які вантажі опрацьовуються сьогодні в Бердянському порту? На ці та безліч інших запитань відповідав головний диспетчер підприємства Юрій Задорожний, який проводив екскурсію для юних бердянців територією порту.

Велетні-крани, довжелезні лопаті, гори глини, судна, паровози, навантажувачі та інша портова техніка викликали неабияке захоплення у третьокласників. Невеличкої екскурсії вистачило для багатої палітри емоцій. А можливість сісти за кермо навантажувача, побувати в кабіні водія паровозу, зайти на борт буксиру під час традиційного дня відкритих дверей, який організовується щороку на День працівників морського і річкового флоту, суттєво підсилила отримані враження під час екскурсії, тож маленькі містяни вже пообіцяли обов'язково прийти на свято портовиків і ще раз прогулятись територію порту.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX