Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/20.02.17.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//20.02.17.

Портовики привітали Анатолія Резнікова з 80-річчям

19-го лютого 80-річний ювілей відзначив Анатолій Резніков, який на рубежі століть впродовж 19-ти років керував Бердянським морським торговельним портом. Своєю багаторічною сумлінною працею Анатолій Антонович заслужив любов і повагу портовиків і багатьох бердянців. З нагоди дня народження нинішній очільник ДП БМТП Микола Ільїн, разом з портовиками привітали ювіляра в стінах рідного підприємства.

Микола Ільїн та голова проспілкового комітету Василь Гривко від імені трудового колектуву підприємства привітали Анатолія Резнікова з ювілеєм. Нинішні керівники порту відзначили вагомий внесок Анатолія Антоновича в розвиток Бердянського порту та галузі. Навіть сьогодні, по деяких питаннях портовики консультуються з Анатолієм Резніковим. 9

0-ті роки в Україні відзначались глибокою економічною кризою. Однак, саме в 1997-му році Анатолію Резнікову вдалось оновити основні фонди підприємства — було закуплено два портальних крани “Альбатрос”, 12 навантажувачів та інше обладнання на загальну суму 28 мільйонів гривень. Крім того, ремонтувались причали, закуповувались буксири і навіть будувалось житло. Ювіляр, пригадуючи той період, наголошує, що модернізувати підприємство вдавалось в надзвичайно тяжких умовах.

Переробка вантажів знизилась, коштів для виплати заробітної платні на підприємстві майже не було. На зборах трудового колективу я розповів портовикам про економічну ситуацію і сказав, що зрозумію кожного, хто захоче звільнитись. Однак, жоден працівник не звільнився і з деяким часом ситуація нормалізувалась, - розповідає Анатолій Антонович.

Характеризуючи сучасний стан морської галузі, професіонал Резніков не приховує свого невдоволення.

Те, що відбулось з портами після реформування галузі - створення АМПУ і т.п. нагадує мені байку "Лебідь, рак та щука". Приблизно це і відбувається зараз з портами України - один їх тягне в одну сторону, другий в іншу, а третій в третю, - поділився враженнями Анатолій Резніков.

Бердянські портовики підготували декілька приємних сюрпризів для ювіляра. Зокрема, ветеран підприємства, художник Микола Цикель подарував Анатолію Резнікову свою картину на згадку про рідний для обох порт. Колеги, що працювали під керівництвом Анатолія Резнікова, відзначили його високий професіоналізм та самовіддачу.

В музеї підприємства його завідуючий Євген Денисов підготував фотовиставку на честь ювіляра.

Зв'язок поколінь, відданість морській галузі та прагнення служити людям — ключові засади, яких  дотримувався Анатолій Резніков та втіллюють в життя сучасні портовики на чолі з Миколою Ільїним.

 

{gallery}/20.02.17.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX