Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Портовики в періодичних виданнях — в музеї БМТП відкрилась оригінальна виставка

Керівник музею “БМТП” Євген Денисов підготував оригінальну виставку — збірку періодчних видань, які читали портовики в ХХ столітті та періодики, на чиїх сторінках розповідали про бердянських портовиків і досягнення порту.

На виставці зібрано більше 60-ти видань. Підготовлена виставка — спільний проект з місцевою спілкою НСЖУ. Періодичні видання охоплюють період від 1908 року — до 2000-х. На сторінках місцевої преси та видань загальнодержавного масштабу розповідалось про досягнення порту і співробітників.

На відкриття виставки було запрошено ветеранів підприємства — Віктора Єременко та Володимира Берлова. На рахунку колишнього бригадира-налаштувальника Віктора Єременко 32 раціоналізаторські пропозиції. Деякі з його виробничих рекордів не змогли перевершити до сьогоднішнього дня.

Володимир Берлов — керівник бригади, яка впродовж 1970-1980-х років вважалась однією з кращих в порту.

Гідне місце на виставці посіли такі видання як “Утро” (1908 рік), "Південна Зоря" (за різні роки) журнали “Копійка”, “Вогник”, “Моряк”, “Всесвітня понорама” ті інші. З 2002 року в Бердянському порту зявилась власна газета “Бердянський портовик”.

Виставка, яка спочатку планувалась, як інтерес співробітників порту до періодики в результаті перетворилась на широку збірку видань, в яких багато цікавого розповідається про самих портовиків. Різнобічно розвинені люди, висококваліфіковані фахівці — зумовили широкий асортимент різноманітних видань, представлених на виставці.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX