Навигатор

Портовики вшанували пам'ять моряків-десантників, які звільняли Бердянськ

В День пам'яті та примирення, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Європі бердянські портовики, традиційно долучились до загальноміських, передсвяткових заходів.

Колона портовиків, на чолі з в.о. директора ДП "БМТП" Олександром Трощенковим та головою профспілкового комітету Василем Гривко вшанували память моряків-десатнтників, які визволяли місто від нацистів в роки Другої світової. Бердянськы портовики, щороку беруть участь в загальноміських заходах по вшануванню ветеранів та полеглих на фронтах Другої світової. 

В Бердянську урочистя до Дня Перемоги в Другій світовій війні проводяться впродовж декількох днів. Напередодні 9-го травня, трудові колективи спільно з представники влади різних рівнів вшановують память моряків-десантнинків покладанням квітів до їх братської могили. 9-го травня, поблизу могили невідомому солдату разом з духовенством та очільниками міста, трудовий колектив містоутворюючого підприємства віддає шану бойовим звитягам українських військових, які здобули перемогу і звільнили Європу від коричневоъ чуми в ХХ столітті.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX