Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Працювати виключно в правовому полі: юристи БМТП порузумілися з прокурором Запорізької області

Керівник юридичного відділу Бердянського порту Валерій Пасєчник обговорив проблеми Бердянського морського торговельного порту з новопризначеним прокурором Запорізької області під час перебування Валерія Романова  в Бердянську.

Перш за все йшлося про процедуру порушення ряду кримінальних проваджень, які впродовж останніх років уповноважені органи заводять на державне підприємство. В подальшому вони просто розвалюються в судах, але віднімають багато часу на доказування очевидного — відсутність криміналу в діяльності підприємства.
Прокурору Запорізької області були передані відомості щодо кримінальних проваджень, які на думку в.о. начальника юридичного відділу порту Валерія Пасєчника були порушені незаконно. На звернення портовиків Валерій Романов пообіцяв належним чином відреагувати.
Підсумками зустрічі колеги залишились задоволеними - обласний прокурор  продемонстрував готовність до роботи виключно в правовому полі. Саме цього в останні півтора року юристи Бердянського порту намагаються добитись від різноманітних перевіряючих та контролюючих органів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX