Навигатор

Представники Бердянська у складі української делегації знайомилися з досвідом роботи муніципалітетів у Польщі

Про це на сьогоднішній апаратній нараді, очолюваній секретарем міської ради Олексієм Холодом, повідомила заступник міського голови Юлія Дойнова.

Як розповіла Юлія Вікторівна, це була навчальна поїздка з питань відкритого демократичного врядування та адміністративних послуг, тривала вона з 22 по 28 жовтня поточного року. До складу робочої групи увійшли представники таких українських міст, як Бердянськ, Запоріжжя, Кременчук, Горішні Плавні, Комсомольськ, Долина, Коломия, Полтава, Львів.

Упродовж цієї навчальної поїздки робоча група відвідала муніципалітети Куявсько-Поморського воєводства з центром у місті Бидгощ, також міста Іновроцлав, Накло над Нотецем, Торунь.

Під час свого візиту українці ознайомилися, зокрема, з функціонуванням системи органів самоврядування тих міст, до яких завітала делегація. Поляки, у свою чергу, ділилися досвідом впровадження сучасних ініціатив та технологій, а також розповідали про ефективність реформування органів самоврядування і дієві механізм поступового здійснення таких реформ.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX