Навигатор

Представники влади наполягають на доцільності проведення омолоджувальної обрізки дерев в Бердянську

Після ряду критичних матеріалів в міських ЗМІ на апаратній нараді при міському голові, яка відбулась 28-го лютого, директор КП “Зеленгосп” Володимир Шаповалов обгрунтував доцільність та необхіднсть проведення омолоджувальної обрізки та знесення аварійних дерев. Міський голова Володимир Чепурний підтвердив, що є прихильником обраного курсу і всіляко підтримує роботу комунальних служб в цьому напрямку.

За інформацією Володимира Шаповалова, під час буревію 2014-го року в Бердянську впало понад 8 тисяч дерев. З тих пір, комунальні служби підвищили активність по омолоджувальній обрізці та знесенню аварійних дерев. З минулого року особлива увага приділяється дитячим освітнім закладам. За результатами 2016-го року було знесено 1000 дерев на територіях дитячих садочків та шкіл, в цьому році планується обрізати чи знести ще 1200 дерев.

Володимир Шаповалов нагадав, що паралельно з обрізкою та знесенням дерев, комунальники проводять компенсаційні висадки, як власними силами, так і з допомогою мешканців міста. Щороку в Бердянську проводяться благодійні акції з роздачі зелених насаджень. Так, в 2016-му році безкоштовно було видано 12 тисяч саджанців. За кошти міського бюджету було придбано та висаджено 600 дерев з комом.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX