Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Прес-конференція міського голови Володимира Чепурного: ключові тези

На традиційній, щотижневій прес-конференції, міський голова Володимир Чепурний розповів журналістам своє бачення формування бюджету на 2017 рік та які роботи планується виконувати в місті в наступному році; мер анонсував приїзд Президента НОК Сергія Бубки та розповів, коли планує розпочати зустрічі з мешканцям мікрорайонів.

Бюджет міста на 2017-й рік

Вже створено робочу групу, яка займається розробкою проекту бюджету на 2017-й рік. У нас є три джерела, за рахунок яких ми плануємо проводити роботи – це сам міський бюджет, субвенція регіонального розвитку та фонди GIZ, NEFKO, PROMIS. З міського бюджету фінансуватимуться ремонти покрівель та реконструкція тротуарів; за рахунок субвенції – заміна водогонів та ремонт доріг; грантові проекти будуть спрямовані на заходи з благоустрою міста, - відзначив міський голова Володимир Чепурний.

Заступник мера Ірина Плющій відзначила, що з наступного року в Бердянську запроваджуватимуться норми Громадського бюджету. Наразі активно працює робоча група з підготовки до його реалізації. Нагадаємо, в 2017-му році, мешканці міста зможуть самостійно визначати і пропонувати проекти з благоустрою міста. На ці потреби буде виділено 1,5 млн. грн.

Міський голова Володимир Чепурний прокоментував і ймовірну перспективу зміни системи розподілення податків.Частина акцизних зборів з палива та алкоголю може бути перенаправлена до Києва. В такому разі бюджет міста втратить близько 22 мільйонів гривень. Крім того, нам можуть передати ще й фінансування коледжів. В таких умовах ми не зможемо проводити жодних ремонтних робіт в місті. Що це за децентралізація така, якщо держава на нас лише перекладає свої обов’язки? – обурився мер Бердянська Володимир Чепурний.

Стадіон Торпедо огляне Сергій Бубка

За попередньою інформацією міського голови Володимира Чепурного Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, 26-го вересня з робочим візитом планує відвідати Запоріжжя. Мер Бердянська розраховує зустрітись з Президентом НОК в той же або на наступний день.

Ми хочемо показати Сергію Бубці наш стадіон Торпедо, територію за спортивним комплексом Енергії, яку можна обладнати для тренувань спортсменів з метання спису, молоту чи ядра.

Нагадаємо, представники міської влади виступили з ініціативою передачі міського стадіону Торпедо для підготовки олімпійського резерву. Крім того, планується показати й додаткові об’єкти міської спортивної інфраструктури міста, які можна буде використовувати для тренувань українських олімпійців.

Звітування міського голови перед мешканцями міста за виконану роботу

Першу зустріч з бердянцями для звітування про виконану роботу, міський голова Володимир Чепурний запланував на кінець вересня. 29-го вересня планується зустріч з мешканцями мікрорайону Азмол. Детальний розклад зустрічей мера по всім мікрорайонм буде оприлюднено після звіту на Азмолі.

Ми планували проводити зустрічі щодня по одному мікрорайону, однак, виявилось, що такий графік неможливий. Тому, ми доопрацьовуємо розклад і, скоріше за все, один раз на тиждень, будемо виїздити на зустрічі з бердянцями. Разом зі мною постійно перебуватимуть мої заступники, які також розповідатимуть про виконану роботу, - повідомив Володимир Чепурний.

Перспективи затвердження берегозахисної смуги

Відсутність затвердженого проекту по берегозахисній смузі не дозволяє мешканцям міста проводити будь які операції, пов’язані з земельними ділянками в двокілометровій зоні, а це більша частина міста.

Ми відправили всі документи до міністерства екології. Є затверджена процедура, на яку ми жодним чином не можемо вплинути. В києві документ має бути затверджений в трьох інстанціях і тільки після цього ми маємо право його прийняти на сесії міської ради, - розповів мер міста Володимир Чепурний.

Функціонування бердянського сміттєзвалища

В Бердянську продовжуються роботи з аналізу діяльності полігону твердих побутових відході. Робоча група виявила ряд порушень на міському сміттєзвалищі, наразі аналізується можливість вдосконалення й приведення до відповідності нормам чинного законодавства міського полігону ТПВ.

Ми проаналізували документи, які регулюють правовідносини Бердянськекотрансу та Екобалансу, - повідомила заступник мера Ірина Плющій. – В додаткових угодах прописані обов’язки орендатора. Ми помітили, що вони прописані абстрактно з використанням термінів «розпочати роботи по встановленню паркану…», «вивчити можливість розробки проектів…». Доки ми не розробимо чітку проектно-технічну документацію, реально реформувати діяльність ТПВ не можна. Наразі ми працюємо над цим документом.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX