Навигатор

Президент привітав військових із 25-річчям ВСУ під Горлівкою (відео)

Сьогодні, 6 грудня, країна святкує День Збройних Сил України, які в 2016 році відзначають 25-річчя. У зв'язку з цим президент Петро Порошенко, який прибув з візитом на один з блокпостів сил АТО під тимчасово окупованою Горлівкою, привітав українську армію і всіх причетних до її створення і підтримки.


"Я від щирого серця всім вітаю з 25-ю річницею Збройних Сил України саме тут, на передньому рубежі української оборони, разом з українськими героями, які сьогодні виконують найважливішу місію в державі: захищають нашу свободу, нашу незалежність і наш суверенітет. Я пишаюся бути серед них і тим, що у нас є такі Збройні сили. Я пишаюся тим, що ми побудували за ці 2,5 роки. Велика подяка всім, хто причетний до створення за цей час нової армії України. Слава Україні ", - сказав він .


Дата 6 грудня була визначена святкової постановою Верховної Ради в 1993 році, а до цього, 6 грудня 1991 року, парламент прийняв закони про ВСУ і оборону країни.

Однак більш ніж за 20 років нової історії України, армія була практично знищена під тиском як внутрішніх, так і зовнішніх факторів.

Збройні Сили України почали в екстреному порядку реорганізовуватися і відроджуватись після перемоги Майдану і з початком вторгнення Росії в 2014 році.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX