Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Пріоритети на 2017-й рік, європейські гранти, бюджетний процес — ключове з прес-конференції міського голови Володимира Чепурного

Під час щотижневої зустрічі з журналістами міський голова Володимир Чепурний та його заступники розповіли про основні пріоритети в розвитку Бердянська на наступний рік, про участь у європейських грантах та про розробку основного фінансового документа міста на 2017-й рік.

Пріоритети на 2017 рік

Міський голова Володимир Чепурний визначив три ключові пріоритети на наступний рік — ремонт доріг та тротуарів та реконструкція мереж зовнішнього освітлення. За словами мера всі ремонтні роботи будуть проводитись весною та восени. Літом, жодних реконструкцій не буде.

Європейські гранти

За інформацією заступника міського голови Ірини Плющій в Бердянську, за кошт європейських партнерів, можуть реконструювати приміщення по вул. Правди 7, Праці 11, Баха 42 та Верещагіна 10 під житло для переселенців. Наразі триває робота з розробки проектної документації, після чого можна подавати заявку на участь у грантовий конкурсах.

Бюджетний процес

16-го грудня в Бердянську мають відбутись бюджетні слухання, принаймні так місцевих журналістів запевнив міський голова Володимир Чепурний. Мер повідомив, що фінансове управління міськвиконкому готує два варіанти проекту бюджету на 2017-й рік. Один має бути розрахований на основі мінімальної заробітної платні в 3200 грн., інший — формуватиметься на аналогічних 2016-му показниках. В будь якому випадку, міський бюджет здатен забезпечити виплати заробітних плат працівникам бюджетної сфери, в разі остаточного затвердження віднповідного рішення Верховною Радою.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX