Навигатор

Проблеми портів обговорили в Міністерстві з керівниками профспілкових організацій

1-го серпня в Міністерстві інфраструктури відбулась зустріч з керівниками профспілкових організацій державних портів. Бердянський порт представляв голова профспілкового комітету — Василь Гривко. На засіданні з керівництво МІУ обговорили ключові проблеми морської галузі.

Одна з найгостріших проблем функіонування портів в Азовському морі пов'язана з незаконним будівництвом Російською Федерацією мосту через Керченську протоку та, відповідне перекриття каналу для судоходства.

У зв'язку з перекриттям каналу "Бердянський морський торговельний порт" тимчасово втратив металопродукцію, яка займала левову частку в загальному обсязі вантажопереробки державного портового оператору. Представники Міністерства запевнили, що це питання вирішується на міжнародному рівні.

На засіданні з керівництвом МІУ, яке було представлено Юрієм Лавренюком, держсекретарем міністерства Андрієм Галущаком, директором Департаменту реформування морського та річкового транспорту Андрієм Басюком та директором АМПУ Ракісом Вецкагансом, також обговорили перспективи днопоглиблення в акваторіях портів.

Стратегічним проектом “БМТП” є будівництво зернового терміналу, за словами Василя Гривко в профільному Міністерстві є розуміння про доцільність реалізації цього проекту. Наразі проводяться роботи по впорядкуванню документації, в тому числі і по земельній ділянці, на якій має буде побудований термінал, щоб запустити його реалізацію в 2018-му році. Паралельно з цим не полишає намірів побудувати на території Бердянського порту свій зерновий термінал й керівництво 5-го заводу.

17-го липня між “Аскет-Шипінгом” та ДП “БМТП” було укладено угоду про співпрацю, однак, за словами Василя Гривко, ключові пункти цієї угоди не виконуються приватниками. Щодо використання портової інфраструктури позиція міністерства незмінна - приватні фірми мають сплачувати компенсацію за використання інфраструктури державних портів.

В Міністерстві інфраструктури повідомили портовикам приємну новину — відрахування до державного бюджету будуть знижені з 75 — до 50-ти відсотків.

На засіданні в Міністерстві вдалось досягти порозуміння по багатьом питанням, тепер справа за реалізацією узгоджених домовленостей.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX