Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/04.05.17.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//04.05.17.

Профспілка робітників морського транспорту України вимагатиме від Прем’єра звільнення Міністра інфраструктури та його команди (оновлено+відео)

На базі Бердянського морського торговельного порту відбулось виїзне засідання президії Профспілки робітників морського транспорту України (ПРМТУ). Голови профспілкових організацій підприємств морської галузі висловили всебічну підтримку трудовому колективу БМТП, який третій тиждень відстоює свого керівника Миколу Ільїна, звільненого рішенням МІУ 19-го квітня. Крім того, ПРМТУ звернулась до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з ініціативою звільнення Міністра інфраструктури Володимира Омеляна разом з його командою.

Як повідомив голова ПРМТУ Михайло Кірєєв у своєму вступному слові, на етапі підготовки до проведення зборів, планувалось лише обговорити ситуацію по Бердянському морському торговельному порту.  Однак згодом профспілкова організація вирішила розширити тематику зібрання та проаналізувати загальний стан у колективах державних морських портів України, оскільки, за словами профспілкового лідера, він мав справу з 20 міністрами транспорту, але такого відношення до портовиків не було в жодного з них.

В.о. начальника юридичного відділу “БМТП” Валерій Пасєчник та голова профспілки “БМТП” Василь Гривко проінформували присутніх про обставини звільнення Миколи Ільїна з посади в.о. обовязки директора "Бердянського морського торговельного порту" та пояснили, чому трудовий колектив протестує проти призначення Богдана Бабця новим очільником підприємства. Конфлікт з приватною структурою, яка працює в Бердянському порту під покровительством держчиновників, загострення відносин з  чиновниками Міністерства інфраструктури та особисто заступником міністра Юрієм Лавренюком, який, на думку бердянських портовиків, має безпосередньо відношення до проявів корупції в морській галузі, небажання керівника Бердянського порту приймати участь у корупційних оборудках, як вони вважають і стали головними причинами для звільнення та переслідування Миколи Ільїна.

Голови профспілкових організацій "Білгород-Дністровського МТП" Ігор Сергєєв, "Херсонського МТП" ВалерійТернавський та інші висловили слова підтримки трудовому колективу "Бердянського МТП" та побажали успіхів у відстоюванні інтересів підприємства та свого очільника Миколи Ільїна.

В свою чергу, Валерій Тернавський розповів про ситуацію в Миколаєвському порту, де під загрозою звільнення опинились 100 співробітників підприємства та охарактеризував кадрову політику Міністерства інфраструктури. На його думку, управлінські рішення чинного керівництва МІУ призводять до занепаду державного сектору морської галузі. За інформацією Ігоря Сергєєва, лише завдяки принциповій позиції їх трудового колективу, акціям протесту, схожим на бердянську, їм вдалось стабілізувати ситуацію на своєму підприємстві.

Голова ПРМТУ Михайло Кірєєв нагадав, що в минулому році портове товариство України неодноразово зверталось до профільного міністерства, Кабміну з пропозиціями реформування галузі, відміни 75-ти відсоткового оподаткування портів, однак ці вимоги були проігноровані. У зв'язку з цим Михайло Кірєєв зачитав звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою направити до Верховної Ради України подання про звільнення Володимира Омеляна з посади Міністра інфраструктури та представників його команди. Підписаний президією ПРМТУ документ направлять до Кабміну.

{gallery}/04.05.17.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX