Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/18.09.17.
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/18.09.17.

Промислова виставка та День відкритих дверей — Бердянський порт в міських заходах до Дня міста

Промислова виставка “Бердянськ-2017” відкрила чергу офіційних урочисть з нагоди Дня міста. Основні напрямки діяльності ДП “Бердянський морський торговельний порт”, підприємство презентувало на виставці. Для закріплення інформації, яка була  відображена на стендах та презентаційних роликах, керівництво порту організувало День відкритих дверей на підприємстві.

 

Бердянські промислові підприємства, оздоровчі заклади, приватні продовольчі фірми і, звичайно, Бердянський морський торговельний порт представили бердянцям і гостям міста свою діяльність. Одразу на вході до виставкової зали, відвідувачів зустрічав основний стенд із загальною інформацією про місто. На цій експозиції організатори ярмарки коротко охарактеризували ключові підприємтсва та установи міста, серед яких і Бердянський порт.

Промислові потужності, види вантажів, які обробляються в порту, показник роботи підприємства, трудовий колектив та особливості праці портовиків — про все це відвідувачі виставки могли дізнатись з виставкових стендів, промо роликів, буклетів та газети підприємства, які були представлені в експозиції ДП “БМТП”. За участь у виставці міський голова Володимир Чепурний відзначив трудовий колектив відповідним знаком-учасника.

На святкування Дня міста до Бердянська завітала і делегація з міст-побратимів Ля-Сейну (Франція) та Бєльсько-Бяла (Польща) разом з міським головою делегати завітали і на День відкритих дверей в порту. Зі 190-ю річницею Бердянська Володимир Чепурний особисто привітав портовиків .

Грамотами та подяками Володимир Чепурний відзначив заступника начальника вантажного району Олександра Абрєєва, співробітника портофлоту Максима Цивірко, співробітника господарчої служби вантажного району Володимира Макієнко та помічника директора Владислава Гальченко. Трудовий колектив в особі в.о. директора Богдана Бабця Володимир Чепурний відзначив подякою.

Завідуючий музею БМТП Євген Денисов коротко розповів про основні віхи становлення і розвитку порту, а у виставковому центрі ознайомив з творчістю талановитих портовиків, членів їх сімей та пересічних бердянців. Експонати виставки справили приємне враження на делегацію і кожен із них залишив свої відгуки про експозицію у книзі відгуків та пропозицій.

На території порту делегати оглянули виробничі потужності порту, а керівник підприємства Богдан Бабець охарактеризував напрямки роботи державного порту.

Традиційно для Бердянська, в переддень Дня міста, в акваторії затоки представники мерії та порту, спільно з ветеранами опускають на воду вінку, таким чином вшановуючи память моряків-десантників, які в цьому місці підірвались на міні в 1943 році. Богдан Бабець та Володимир Чепурний, разом з ветеранами Другої світової Миколою Антоновичем Завальнюком та Григорієм Йосиповичем Разуманом вшанували пам'ять полеглих воїнів. 

{gallery}18.09.17.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX