Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Проти Бердянського морського торговельного порту розгорнуто інформаційну війну

Інформаційна війна в сучасному світі стала невід'ємною складовою політики різних рівнів, як міжнародної, так і внутрішньої. З 2004-го року українці добре відчувають, як працюють такі методи, адже в саме з 2004-го року проти України ведеться справжня інформаційна війна з боку російських пропагандистських ЗМІ. На превеликий жаль до таких методів вдаються і українські політики, представники державної влади. Трудовий колектив “БМТП” другий місяць проводить безстрокову акцію протесту проти призначення в.о. директора підприємства Богдана Бабця та на підтримку звільненого наказом МІУ Миколи Ільїна. Перемовини з керівництвом Міністерства інфраструктури не дали бажаних результатів і компромісного рішення сторони знайти не змогли. При цьому, ще на початку квітня стартувала  інформаційна кампанія, метою якої є дискредитація ДП “БМТП” та його співробітників. 

24-го травня на одному із сумнівних сайтів з'явилась стаття, в якій трудовий колектив “Бердянського морського торговельного порту” прямо обвинувачується у сепаратизмі та зриві роботи, що таїть загрозу невиконання плану на 2017 рік. Вже через кілька годин, посеред робочого дня, очільник Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль розмістив посилання на статтю на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Цікаво, що подібний матеріал почав розсилатись з електронної адреси Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ще 24 квітня без підпису, але з назвою “Кому выгодно устраивать в государственном порту «Бердянскую народную республику» і лише через місяць, з подачі держслужбовця високого рівня цю інформаційну диверсію проти колективу державного підприємства вдалося легалізувати  в інформаційному просторі. Вже інформацію про запис на сторінці голови ОДА як важливу новину надало комунальне телебачення Бердянська. При цьому, жодних звернень до керівництва ДП “БМТП” за роз'ясненям ситуації від “ТБ-Бердянськ” не надходило.

Особливо цинічними в явно замовній публікації, стали прямі звинувачення портовиків у сприянні дестабілізації військово-політичної ситуації в регіоні, яку, нібито, можуть використати російсько-терористичні війська. Адже з початку АТО, Україну в лавах Збройних сил та місцевої  Самооборони захищали співробітники “Бердянського морського торговельного порту”. Керівництво підприємства спільно з профспілковим комітетом надавало різноманітну допомогу військовим у придбанні амуніції, зборі харчових наборів, перераховувались кошти для потреб місцевої Самооборони, надавалась фінансова підтримка сім'ям військовослужбовців. Особисто Микола Ільїн неодноразово організовував та супроводжував гуманітарні вантажі для  українських військових, що знаходяться на передовій лінії оборони Маріуполя. Починаючи від рядових співробітників, закінчуючи керівництвом державного підприємства в колективі панує одноголосна, проукраїнська позиція. І своєю акцією протесту бердянські портовики-патріоти своїми діями  відстоюють інтереси держави. Адже вони не можуть бути сторонніми глядачами, коли в умовах російської агресії на Донбасі, чиновники у владних кабінетах, своїми діями призводять до занепаду прибуткового сектору української економіки.

Адміністрація ДП “БМТП” вважає за доцільне в черговий раз окреслити позицію портовиків та проаналізувати основні фінансові показники підприємства за останній місяць, тобто за період безстрокової акції протесту, щоб зняти будь-які можливі подальші спекуляції на ситуації в Бердянському порту.
Згідно оперативного плану перевалки вантажів на 26 травня Бердянський морський торговельний порт мав завантажити 136 тис. 150 тонн, фактично ж виконано 146 тис. 522 тонни. Тобто, колектив “БМТП” демонструє позитивну динаміку  і навіть перевиконує заплановані показники. Місячний план становить 165 тисяч тонн, аналіз показників завантаження суден, які вже стоять на причалах та очікують на рейді, дозволяє спрогнозувати, що в травні буде перевалено близько 190-ти тисяч тонн вантажів. Такі показники спрогнозував начальник служби комерційної діяльності та перспективного розвитку “БМТП” Сергій Онуфрієнко. Наголошуємо, безстрокова акція протесту триває в порту з 20-го квітня. Озвучені показники стосуються роботи підприємства в травні. Тобто, інформаційні посили, в яких автори намагаються переконати читачів у підриві діяльності “БМТП” та якихось мільйонних збитках жодним чином не відповідають дійсності.

Трудовий колектив ДП “БМТП” систематично і послідовно, публічно озвучує свою принципову позицію і повідомляє про неї керівництво Міністерства інфраструктури, Міністра внутрішніх справ, Прем'єр-міністра України, Генерального прокурора, Президента. Портовики вимагають зустрічі з Володимиром Омеляном, щоб Міністр переконав трудовий колектив в тому що, новопризначений в.о. директора “БМТП” Богдан Бабець буде ефективнішим керівником, ніж звільнений Микола Ільїн з досвідом роботи в морській галузі більше 10-ти років та з приголомшливими показниками роботи Бердянського морського торговельного порту в 2014-2016 роках.

За ситуацією довкола акції протесту пильно стежать співробітники місцевих правоохоронних органів, які ще 21-го квітня виступили з офіційною заявою, що портовики не порушують громадський порядок, своїми діями демонструючи власну громадянську позицію.

Кожного дня вільні від зміни співробітники Бердянського морського торговельного порту та члени їх сімей, на площі перед адміністративною будівлею “БМТП” висловлюють свій протест проти кадрової політики Міністерства інфраструктури, яке своїм наказом звільнило Миколу Ільїна та призначило на посаду в.о. директора Бердянського морського торговельного порту Богдана Бабця. Як видно з показників роботи державного підприємства, акція протесту жодним чином не позначається на виробничій діяльності порту. Взяті зобов'язання перед клієнтами державного портового оператору послідовно виконуються. Публікації із сумнівним змістом спрямовані на дестабілізацію стабільної роботи підприємства, переконане керівництво та трудовий колектив “БМТП”.

Факти, щодо спроб зриву виконання платіжних зобов'язань з боку ДП “БМТП” юридичною службою порту зафіксовані і направлені до правоохоронних органів. Зокрема, йдеться про діяльність Богдана Бабця, який своїми діями призвів до блокування електронних цифрових підписів керівного складу Бердянського морського торговельного порту та отримав печатку ДП “БМТП”, аргументуючи свою заяву, начебто, втратою оригінала, хоча офіційна печатка “БМТП” постійно перебуває в адміністративній будівлі порту. Ці факти направлені до суду з клопотанням про їх внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Таким чином, колектив “Бердянського морського торговельного порту” неухильно дотримується чинного законодавства України, сумлінно виконує свої трудові обов'язки та втілює в життя своє конституційне право на управління державним підприємством. Показники діяльності державного підприємства, офіційна позиція трудового колективу є абсолютно відкритою інформацією і чиновники Міністерства інфраструктури в повній мірі поінформовані щодо ситуації в “БМТП”. Більше того, вони повинні нести відповідальність за не вжиття заходів по стабілізації ситуації на підприємстві, переданого державою їм в управління.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX