Навигатор

Процедуру нарахування субсидій для деяких пенсіонерів було змінено

Як повідомляє segodnya.ua, згідно зі змінами, які вніс Кабмін до умов призначення субсидій деяким пенсіонерам, відтепер будуть враховувати не дохід за поточний рік, а розмір пенсії.

Пенсіонерам, які перестали працювати в 2016 році і не мають ніяких інших доходів, крім пенсії, субсидії призначатимуть виходячи не з обсягу доходів за весь минулий рік, а з розміру щомісячної пенсії. Таке розпорядження дав міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба відомства.

За словами Реви, цим рішенням уряд відреагував на численні звернення українців, які в 2015 році працювали і отримували заробітну плату, або, наприклад, зарплату і пенсію, а в 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

 

"У людей це викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їх доходи, які не відповідають сьогоднішньому дню. Мовляв, чому при розрахунку розміру субсидії у 2016 році враховується дохід за весь 2015 рік, якого в реальності у людини зараз немає. Тому прийнято соціально справедливе рішення – піти назустріч пенсіонерам в той час, як їхні доходи знизилися в порівнянні з минулим роком", – зазначив Рева.

 

Відповідне рішення Кабмін прийняв 8 вересня 2016 року, і найближчим часом воно вступить в дію.

Нагадаємо, зараз в Україні шість мільйонів сімей отримують субсидії на "комуналку". Вже через кілька місяців, коли прийдуть перші платіжки за опалення, в органи соцзахисту з заявою та декларацією про доходи прийдуть ще як мінімум три мільйони сімей, прогнозують в Міністерстві соціальної політики. В результаті субсидію отримає кожен другий українець.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX