Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Рада Бердянського порту: “Ми за публічність, але без камери”

Рада Бердянського порту 14-го квітня розпочалась із голосування про заборону зйомки прес-службою державного підприємства “Бердянський морський торговельний порт” ходу засідання.

Таку пропозицію на розсуд членів Ради Бердянського порту винесла директор приватного портового оператору “Агро-Клас” Олександра Ласиця. Підтримали її представники інших приватних портових операторів, аргументуючи свою позицію тим, що, мовляв, прес-служба Бердянського морського торговельного порту відстоює інтереси державного підприємства.

В попередніх сюжетах все було представлено в інтересах порта, начебто вони тут такі державні, а ми тут злі. Була необєктивність. Але ми за публічність, - висловив свою точку зору директор ТОВ "Нова Хортиця" Олександр Подоплєлов.

Є прес-служба порта, а тому може бути якесь викревлення, - наголосив заступник директора ТОВ "Аскет Шиппінг" Андрій Харченко.

Формулювання про публічність, але без камер, навряд чи потребує додаткових коментарів. Такий вислів викликав щирий подив представників ДП БМТП.

Публічність - це не тоді, коли ми всі говоримо, що ми за публічінсть і робимо все, щоб її не було. Це різні речі. Давайте не боятись того, що ми обговорюємо, - підкреслив в.о. начальника юридичного відділу ДП "БМТП" Валерій Пасєчник.

Щодо необ'єктивності і відстоюванні інтересів державного портового оператору, вважаємо доцільним в черговий раз озвучити нашу принципову позицію. Журналісти прес-служби БМТП, як і керівництво підприємства, в рамках чинного законодавства захищає і захищатиме інтереси державного підприємства, відповідно, і інтереси держави, 1200 його працівників які  сплачують державі мільйонні податки, оприлюднюючи факти порушення законі та тісної співпраці чиновників і бізнесменів в порту. Результати голосування про заборону зйомки засідання Ради порту були прогнозованними і більшістю голосів члени ради порту підтримали цю пропозицію.

Зауважимо, що пропозицію приватних портових операторів підтримав і начальник БФ АМПУ Олександр Барчан. Схоже, це стало черговим підтвердженням лобіювання інтересів приватних структур з боку чиновників АМПУ проти державного портового оператора.  

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX