Навигатор

Рада ДП “БМТП” розглянула заходи зі стабілізації фінансово-економічного стану підприємства взимку 2018 року

18 грудня відбулось засідання Ради ДП “БМТП”, на якому т.в.о. директора ДП “БМТП” Олександр Клименков повідомив, що Міністерство інфраструктури поки не затвердило план підприємства на 2018 рік. Його  повернуто на доопрацьовування з рекомендацією зменшення прогнозованого обсягу вантажообробки до 1,65 мільйона тонн за рік.

У зв'язку з рекомендаціями профільного Міністерства на підприємстві розробили перелік заходів, спрямованих на стабілізацію фінансово-економічного стану на підприємстві, які були розглянуті на засіданні. Зокрема йдеться про 26 заходів, спрямованих на оптимізацію витрат на підприємстві (заходи з економії енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, оптимізації логістики на території підприємства ті інше) та дев'ять заходів зі збільшення доходної частини фінплану. Загальна сума очікуваної економії складає близько 7 мільйонів гривень.

Серед іншого, т.в.о. директора БМТП Олександр Клименков та начальник служби управління персоналом Олександр Яресько запропонували підтримати оптимізацію штатного розпису підприємства та приведення його у відповідність до зменшеного вантажообігу. Натомість голова профспілкового комітету Василь Гривко, в.о. начальника юридичного відділу Валерій Пасєчник та інші члени ради порту висловили думку, що запроваджувати заходи з фактичного скорочення персоналу без прорахування основних економічних цілей не на часі. Спершу, вважають вони, необхідно обрахувати очікуваний фінансовий результат  підприємства, за якого воно буде беззбитковим та виплатити всі податки державі і вже отримавши цифри, вести розмову про можливу оптимізацію.

Розгляд цього питання відклали на декілька днів до отримання остаточних розрахунків прибутків з озвученої прогнозованої вантажообробки.

У квітні 2018 року буде проведено аналіз ефективності виконання заходів та надано відповідний звіт.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX