Навигатор

Рада підприємства “БМТП” підтримала оптимізацію витрат шляхом скорочення кількості штатних одиниць

3-го липня відбулось засідання Ради підприємства, на якому розглянули заходи, щодо оптимізації витрат ДП “БМТП”. Шляхом голосування було визначено, що запроваджуватиметься оптимізація чисельності працівників. Це рішення підтримала більшість членів ради підприємства — два проголосували проти, чотирнадцять - за.

На основі економічного обґрунтування, а також недостатності запроваджених заходів для збереження робочих місць, ухвалено рішення скоротити чисельність співробітників в межах 10%. Однак, органічний відтік кадрів дозволяє зупинитись на рівні близько 6%. В результаті, за інформацією заступника директора з економіки Олександра Клименкова економія фонду заробітної плати складатиме 605 тисяч гривень на місяць, а за рахунок встановлення конкурентних ставок і збільшення обсягів опрацьованої продукції до кінця року очікується вихід зі збитковості і отримання прибутку в розмірі не менше 8,1 мільйона гривень.

Голова профспілкового комітету Василь Гривко наголосив, що після підписання наказу про оптимізацію ще пройде три місяці, а за цей період можуть бути залучені додаткові вантажі, що дозволить переглянути прийняте рішення.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX