Навигатор

Рада просить демократичні країни визнати Голодомор геноцидом

За постанову про звернення Верховної Ради до демократичних країн світу з проханням визнати Голодомор 1932-1933 років в Україні злочином геноциду українського народу №3525 проголосували 233 депутати, передає кореспондент ЛІГА.net.

У зверненні наголошується, що керівництво СРСР блокувало інформацію про реальну ситуацію в Україні і свідомо дезорієнтувавало світову громадськість. Тим не менш, деякі іноземні журналісти, які побували в Україні, змогли донести правду про вбивство мільйонів людей.


"Сьогодні Україна знову стала жертвою агресії сталінських послідовників з Кремля. Україна протистоїть не тільки агресії зі сходу, а й масштабному інформаційному наступу, який спирається на брехню. Агресор знову вибудовує стіну пропаганди, щоб приховати свої злочини. І сьогодні, як і вісімдесят років тому , Україна потребує слові правди, щоб світ знав ", - сказано в зверненні.


Геноцид тридцятих років - прямий наслідок втрати державності в двадцятих. Про це заявив  президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів 26 листопада.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX