Навигатор

Рада розгляне питання про запровадження візового режиму з Росією

За інформацією zaxid.net на пленарному засіданні у четвер, 6 жовтня, Верховна Рада планує розглянути питання щодо запровадження візового режиму з Росією, а також законопроекти у сфері культури, науки й освіти.

Згідно з порядком денним на розгляд парламентаріїв буде винесено проект постанови про звернення до Кабінету Міністрів щодо припинення дії Угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації.

Крім того, на повторне перше читання запропоновано законопроекти «Про освіту» та про внесення змін до закону «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників.

Народні депутати також планують розглянути проекти законів про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження використання медійної продукції держави-агресора, щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері, щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури.

У порядку денному - й законопроекти про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних, про джерела фінансування дорожнього господарства України (щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі) та інші. Парламентарії планують також ухвалити постанову про перейменування міста Мукачеве Закарпатської області.

Нагадаємо, у понеділок, 3 жовтня, на погоджувальній раді Андрій Парубій заявив, що Рада повинна розглянути питання введення візового режиму для росіян. Парубій запропонував це після того, як у Москві арештували за надуманими звинуваченнями українського журналіста Романа Сущенка.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX