Навигатор

Ремонт палацу культури, 30 мільйонів з бюджету області, реконструкція міської інфраструктури — ключове з прес-конференції Володимира Чепурного

19-го липня міський голова Володимир Чепурний та члени його команди відповіли на запитання журналістів.

30 мільйонів з бюджету області на соціально-економічний розвиток Бердянська

22  об’єкти планується відреконструювати за кошти обласного бюджету. 27-го липня Запорізька обласна рада розгляне питання виділення 30 мільйонів гривень на реалізацію проектів в Бердянську. За ці кошти планується планується застосувати енергозаощаджувальні заходи в міських школах та дитячих садочках, реконструювати будівлю Управління праці та соціального захисту населення, продовжити ремонт в міськлікарні (приміщення пральні, інфекціного відділення та полового будинку).

Реконструкція міського палацу культури

До Дня міста в міському палаці культури ім. Т.Г. Шевченко проведуть роботи з ремонту фасаду, сходів, крильця та підзних шляхів. Загальна сума робіт обраховується в 1,9 мільйонів гривень.

Всього ж в МПК ім. Т.Г. Шевченко, спільно з Європейським інветиційним банком планують провести капітальну реконструкцію — налогодити опалення у великому та малому залі, відремонтувати систему венталяцій та інше.

Реконструкція міських територій

Вже в цьому році представники міської влади обіцяють розпочати ремонт вулиці Франко, що в мікрорайоні Колонія. Відремонтувати міст, який з'єднує Колонію з центральною частиною міста, обладнати парковку на проспекті Праці.

“Горбатий міст”, який з'єднує мікрорайон Колонія з іншою частиною міста може опинитись в аварійному стані. Наразі дві плити з мосту вже обвалились. Представники міської влади очікують експертів з дніпровського інституту, які визначать, що роботи вподальшому з цим об'єктом — ремонтувати чи будувати заново.

Реконструкція вулиці Франко, яка є однією з центральних в мікрорайоні Колонія розпочнуть вже в цьому році, а на проспекті Праці обладнають парковку. Це місце в центрі міста є однієї з вулиць, на яких трафік влітку зашкалює.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX