Навигатор

Результати роботи волонтерської організації “4 лапи” в Бердянську

В мерії, під головуванням заступника міського голови Григорія Горячова, підбили підсумки роботи волонтерської організації “4 лапи” в Бердянську. Більше місяця волонтери працювали з безпритульними тваринами і в підсумку простерилізували 283 особини.

Голова ТОВ “4 лапи” Олександра Лісчишина наголосила, що другий приїзд її організації в Бердянськ став більш конструктивний в питанні контакту з місцевими мешканцями.

В цей приїзд ми простерилізували 283 тварини. Кожен день, впродовж півтора місяці наш телефон не замовкав, з ранку до вечора нам дзвонили мешканці міста і повідомляли, де і скільки перебуває бродячих собак, містяни цікавились, коли можна простерилізувати свого домашнього улюбленця. Ми дуже задоволені співпрацею з місцевими волонтерами та комунальними службами, - розповіла Олександра Лісчишина.

Заступник мера Григорій Горячев та заступник директора КП “Бердянськекотранс” подякували волонтерам організації “4 лапи” і наголосили, що бердянські комунальники перейняли досвід по вилову та вакцинації тварин.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX