Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Результати розвитку курортної сфери, оперативність реакцій на звернення громадян, підсумки роботи відділу освіти — керівники підрозділів відзвітувались на засіданні виконкому

На черговому засіданні виконавчого комітету в мерії члени виконкому розглянули 42 питання, серед яких заслухали в.о. начальника відділу курортно-готельної діяльності Вікторію Лепіну, начальника відділу освіти Володимира Липського, начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Ірину Куртову та інших.

За період з 2012 — по 2016 роки в рамках Програми розвитку курортно-рекреаційної зони та туризму в м. Бердянську Вікторія Лепіна наголосила, що в означений термін ряд оздоровчих баз та санаторіїв здійснили капітальні ремонти та провели реконструкції своїх комплексів. Санаторій “Бердянський” здійснив ремонтні роботи на загальну суму 450 тисяч гривен, “Приазовкурорт” — на 10 мільйонів гривен, пансіонати “Курорти Приазов'я ” - понад 12 мільйонів гривен. Принади відпочинку та оздоровлення в Бердянську, мешканцям України розповідали з центральних телеканалів, FM-станцій, за допомогою оголошень в найбільших торговельних супермаркетах, рекламних брошурах и т.п.

За інформацією начальника відділу освіти Володимира Липського в Бердянських школах навчається 9743 учні. Учбовий процес реалізується двома мовами: українською та російською — 64% учнів навчаються на українській мові. 97 школярів займаються індивідуально. В школах міста функціонують класи профільного навчання — українська мова, філологія, іноземна філологія, історія, біологія, право, економіка, математика.

В 2016 році динаміка направлення запитів до виконавчого комітету, його структурних підрозділів та комунальних підприємств, в порівнянні з попереднім роком, зросла — 641 заява (за 10 місяців 2016) проти 339 за 2015 рік. Домінують заяви від фізичних осіб — 76%. Тематика — земельні правовідносини, діяльність органів місцевого самоврядування, показники фінансово-економічної діяльності управлінь мерії та комунальних підприємств і т.п.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX