Навигатор

Річкові таксі і сучасна арена — що пропонує «Євробаченню-2017» Київ

Цього тижня оргкомітет «Євробачення» знову не оголосив переможця серед міст, охочих прийняти пісенний коркус. Кабмін скасував брифінг через невизначеність. Київ та Одеса — фаворити, написав голова Національної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія у Фейсбук. Громадське розпитало у представника столичної влади, що пропонують «Євробаченню» у Києві.
«Добудовувати, реконструювати тут не треба нічого. Тільки будувати інфраструктуру під вимоги конкурсу, під вимоги міста», — з цими словами директор з управління туризму в КМДА Антон Тараненко показує нам Міжнародний виставковий центр. Єдине, на думку міської влади, приміщення в столиці, в якому реально проводити Євробачення-2017.

Всього на проведення конкурсу місто планує витратити близько 8 млн доларів. Отримати розраховують близько 10 млн. Водночас вкладати гроші в Києві планують саме в інфраструктуру — зала МВЦ може прийняти і сам конкурс, і прес-центр, не потребуючи глобальних технічних змін.

Вхід для глядачів — через третій павільйон: 

«Воно не буде виглядати так, — пояснює Тараненко. — Це все буде забрендоване, воно буде дуже таким сучасним та красивим форматом Євроарени, які є у світі».

Планують забрендувати і три недобудови навколо МВЦ. Як це виглядатиме ще невідомо, але всі зміни забудовник робитиме власним коштом:

«Вони зобов’язані з цим щось зробити», — зазначає Тараненко.

За планом, навколо МВЦ збільшиться кількість зелених насаджень, добудують 3D-локації: «Уся ця територія буде таким інтерактивним майданчиком».

Річковий вокзал та причал біля МВЦ — ще два місця, які мають добудувати і запустити в роботу до конкурсу.

«Якщо ми говоримо про інфраструктурні моменти, з МВЦ можна дістатися двома видами транспорту буде до інших зон та до інших локацій. Це Євроклаб у конгресово-виставковому центрі «Парковий»: можемо по мосту метро доїхати або на шатлбасі, який буде курсувати у нас постійно на весь період Євробачення. На метро ми можемо дістатися, наприклад, до Арсенальної», — показує план Тараненко.

Другий варіант — запустити до конкурсу річковий трамвай.

«Є можливість доробити платформу, щоб відходили регулярні річкові трамвайчики. Її треба добудувати для того, щоб усі плавзасоби могли тут розташовуватися. Крім річкових трамвайчиків ще будуть курсувати такі річкові таксі — маленькі плавзасоби  від 5 — 6 до 20 осіб, які дуже швидко будуть доставляти людей до Поштової площі», — каже Антон Тараненко.

У свою чергу дирекція Річкового вокзалу гарантувала КМДА — вокзал на Поштовій запрацює вже до початку травня 2017. І після завершення конкурсу він продовжить працювати.

Всередині Центру — суміжні другий та третій його павільйони. Тут хочуть розмістити головну сцену із трибунами для глядачів та ґрінрумом. Загалом, за попередніми оцінками, простір дає можливість комфортно розмістити 10 — 11 тисяч осіб. Умова організаторів конкурсу — місце для розміщення не менше 5 тисяч.

Повні технічні вимоги у Центрі ще чекають, але наголошують — після концерту Rammstein зможуть організувати все.

«Плюси та результати ми вже будемо отримувати з квітня і увесь період 2017 року після Євробачення, тому що буде дуже велика промоція країни», — зазначив Антон Тараненко.

hromadske.ua

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX