Навигатор

Річні абонементи на заняття в ФОК “Воднік” для чемпіонів

Сергій Фетисов та Артем Круглік успішно виступили на кубку України з армліфтингу та міських змаганнях з пауерліфтингу. Спортсменів, які займаються в ФОК “Воднік”, керівник клубу Сергій Пєвнеєв нагородив річними абонементами на відвідування тренажерної зали закладу.

Два дні з 30-го вересня по 1-ше жовтня в Харкові проходив кубок України з армліфтингу. Участь в подібного роду змаганнях для Сергія Фетисова стала першою і досить успішною. В двох видах програми спортсмен виборов призові нагороди.

Артем Круглік вже має досвід успішних виступів на чемпіонаті України та чемпіонаті Європи. Нагадаємо, на змаганнях з пауерліфтингу на першості європейського континенту, Артем посів 2-ге місце. До дня міста, 17-го вересня в Бердянську проводились міські змагання з пауерліфтингу. Тут Артем виборов перше місце, а головне покращив свої результати в порівнянні з чемпіонатом Європи.

Популяризація спорту серед молоді має реалізовуватись на державному рівні переконаний майстер спорту міжнародного класу Сергій Пєвнєв. Тому в Бердянську, керівник ФОК “Воднік” докладає максимум зусиль, щоб якомога більше людей долучилось до  спорту, при тому що в клубі Воднік проводяться заняття як для чоловіків так і для дівчат. Для спортсменів ж, які займаються в фізкультурно-оздоровчому клубі Бердянського морського торговельного порту і демонструють високі досягнення на змаганнях, адміністрація закладу приготувала приємні сюрпризи у виді річних абонементів на заняття в клубі “Воднік.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX