Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/22.12.16.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//22.12.16.

Розгляд проектів Громадського бюджету в Бердянську

На черговому засіданні робочої групи з впровадження Громадського бюджету було розглянуто 22 проекти, по 10-ти з них було прийнято позитивне рішення і відправлено на розгляд бердянців.

Найбільш дискусійним проектом, стала ініціатива представників громадської організації переселенців “Балто”, щодо відкриття в Бердянську комунікативного центру для соціально незахищених громадян. Проектом передбачається проведення ремонтних робіт на загальну суму 173 тисячі гривень в приміщенні комунальної власності за адресою вул. Північна, 13.

На попередньому засіданні цей проект не було допущено до відкритого голосування мешканцями міста, оскільки, згідно з коментарями спеціалістів профільних управлінь мерії, це приміщення виставлено на конкурс по оренді комунального майна, а також ремонтні роботи віднесені до капітальних, у зв'язку з чим, згідно Положення про громадський бюджет, не може фінансуватись в рамках бюджету участі.

Представники громадської організації “Балто” перед третім засіданням робочої групи зібрали ініціативну групу, яка звернулась до представників влади щодо повторного перегляду проекту по створенню комунікативного центру, адже ця ініціатива соціально важлива для всіх мешканців Бердянська, переконана Наталя Шилова.

Начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиєва-Поклад повідомила, що згідно чинного законодавства комунальна власність не може передаватись у безоплатне користування громадським організаціям і запропонувала компромісний варіант вирішення проблеми - юридично закріпити це приміщення за комунальною установою, користуватись яким зможуть представники громадських організацій.

В підсумку, прийнято рішення доопрацювати проект, виключити перелік капітальних робіт та юридично закріпити дане приміщення за комунальною установою. Після внесення необхідних коригувань, проект буде допущено до відкритого голосування.

Серед інших дев'яти проектів, які затвердили члени робочої групи — була ініціатива грецького товариства "Еллада", щодо відкриття меморіальної дошки на приміщенні колишнього грецького консульства, музей під відкритим небом в мікрорайоні Ліски, сприяння в проведенні концертів органної музики, 12 культурно-масових фестивалів для дітлахів та тощо.

Співробітники науково-дослідного інституту Історичної урбаністики спільно з агенцією "Артполе" запропонували розробити багатошарову культурну мапу міста, де будуть відображені найзнаковіші курортні та історичні центри Бердянська, проведено етнографічні експидеції Північним Приазов'ям та до Дня міста організувати етнофестиваль.

Даний проект також отримав позитивні схвалення членів робочої групи і був винесений на голосування.

Загалом, з 69-ти проектів, які надішйшли від бердянців вже було розглянуто 54. Решту маєть доопрацювати до 28-го грудня. Після чого, в січні, бердянці визначать переможців, чиї ініціативи будуть профінансовані за кошти Громадського бюджету.

{gallery}/22.12.16.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX