Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Розпочалось голосування за громадські проекти

Сьогодні, 23 січня, розпочалось голосування за подані проекти громадського бюджету, яке триватиме до 6 лютого.

Всі, кому виповнилось 16 років і більше, хто проживає, навчається або працює в Бердянську, запрошуються взяти участь у голосуванні за подані проекти в рамках програми “Громадський бюджет м. Бердянськ”. З 41 поданого проекту потрібно вибрати та проголосувати за 5 кращих проектів.

Громадський проект — це унікальна можливість для бердянців самостійно визначити, на що саме варто спрямувати бюджетні кошти. Цього року передбачається відбір проектів шляхом голосування, які будуть включені до міського бюджету 2017 року, на загальну суму 1,5 млн. грн. Автори проектів — мешканці міста.

Проголосувати можна особисто за 5 проектів:

  • в електронному вигляді: на сайті Бердянської міської ради www.bmr.gov.ua “Громадський проект” або безпосередньо на інтернет-ресурсі “Громадський проект” berdiansk.pb.org.ua з 00:00 23 січня 2017 р. по 24:00 6 лютого 2017 р.
  •  у паперовому вигляді: з 23 січня по 6 лютого у центрах громадських ініціатив, ЦНАПі та на першому поверсі виконкому (перелік та графік роботи надається).

При собі необхідно мати паспорт, у разі відсутності реєстрації в м. Бердянськ, мати довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, які підтверджують факт проживання в місті.

bmr.gov.ua

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX