Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Розробка нових правил міського благоустрою, штучні ялинки для закладів освіти — ключові рішення позачергової сесії міської ради

5 проектів рішень розглянули депутати міської ради на позачерговій сесії міської ради. Серед них — план затвердження регуляторних актів та кошти на закупку штучних новорічних ялинок для дитячих садочків.

Заступник міського голови Ірина Плющій озвучила терміни розробки нових регуляторних актів. В першу чергу йдеться про Правила міського благоустрою та порядок розміщення торговельних майданчиків та атракціонів. Так, за інформацією профільного заступника, нові Правила міського благоустрою мають бути затверджені до травня, а розміщення торговельних точок — до червня.

До Нового року, за кошти міського бюджету, в дитячі садочки та школи закуплять штучні ялинки. Загальна сума — 99 тисяч гривень. За ці кошти планується придбати і солодкі подарунки дітям з соціально незахищених сімей.

На позачерговій сесії міської ради Володимир Чепурний прокоментував інцидент представника міськради в суді Олександра Пенькова з ветеранами АТО. Під час судового засідання по справі розгляду рішення сесії міської ради про виключення з переліку проходів до моря на Косі земельної ділянки між базою відпочинку “Фіона” та санаторієм “Нафтохімік України” - адвокат Олександр Пеньков, який представляє інтереси міської ради, принизив честь та гідність ветеранів АТО. Представник громадськості Ігор Касьянов закликав міського голову розірвати договори з адвокатською фірмою Олександра Печнікова. Однак, Володимир Чепурний повідомив, що не може цього зробити, оскільки дана юридична фірма представляє міськраду у багатьох судах. 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX