Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

СБУ повідомляє про викриття багатомільйонної оборудки з незаконного відчуження майна “бізнесменами, тісно пов'язаними з РФ”. Ймовірно йдеться про будівлі заводу “Прилив”

Слідом за інформацією у ЗМІ від 20 грудня про візит співробітників СБУ до компанії-зернотрейдера “Аскет-Шиппінг”, яка займає приміщення на територіі, що належить заводу “Прилив”, 21 грудня на сайті СБУ з'явилось наступне повідомлення:

“Багатомільйонну оборудку з незаконного відчуження майна оборонного підприємства, що виробляло спеціалізовану техніку для потреб Військово-Морських Сил, викрили на Запоріжжі співробітники Служби безпеки України.
Під час санації підприємства, що відбувалася у 2008-2011 роках, керівництво ДП протиправно відчужило майно, що належить державі, на більше ніж півтора мільйона доларів США. Основні промислові об’єкти установи були передані приватній структурі без зарахування інвестиційного гарантованого внеску. Потім майно перепродавалося декілька разів, у тому числі бізнесменам, тісно пов’язаним з РФ.

Під час обшуків оперативники спецслужби вилучили доказові матеріали протиправної діяльності посадовців державного підприємства.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 113 (диверсія) та ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Вживаються невідкладні процесуальні заходи щодо повернення майна у власність держави та притягнення винних до кримінальної відповідальності."


Інформація на сайті СБУ супроводжується фото будівлі, яка, як вбачається після використання сервісів Yandex, майже ідентична одній з будівель заводу “Прилив”.

Це дозволяє зробити припущення, що в повідомленні йдеться саме про візит СБУ до бердянського підприємства.


З відкритих джерел відомо, що наразі власником “Приливу” є держава в особі фонду Державного майна України.

Влітку 2016 року Фонд держмайна вже втратив контроль над державним ПАО “Азмол”, майоновий комплекс якого на аукціоні Української універсальної біржі був проданий ТОВ «Ультра Ойл» за 101 537 399, 47 грн. 

За даними ЗМІ, це підприємство має прямі партнерські відносини з холдингом «Бердянського райагропромпостач», яким до обрання народним депутатом керував член фракції “Воля народу” Олександр Пономарьов.

Оскаржувати в суді результати аукціону Фонд держмайна відмовився, всупереч своїм попереднім заявам про наміри відновити виробництво на державному підприємстві.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX