Навигатор

Сергій Онуфрієнко та Олександр Клименков призначені на посади заступників директора ДП “БМТП”

Міністерство інфраструктури погодило призначення на посаду заступника директора з експлуатації та логістики Сергія Онуфрієнко та Олександра Клименкова на посаду заступника директора з економіки. Відповідний наказ 26 червня підписав керівник підприємства Олександр Трощенков.

До призначення на посаду заступників директора Сергій Онуфрієнко та Олександр Клименков виконували обов'язки заступників. Обидва спеціалісти характеризуються високим професіоналізмом та мають досвід роботи на підприємстві.

Сергій Онуфрієнко в Бердянському порту працює з 2003-го року. Трудовий шлях розпочинав з начальника відділу маркетингу, логістики та планування вантажопотоків; в 2013-му очолив службу комерційної діяльності та перспективного розвитку; з жовтня 2013 — по жовтень 2014 — заступник директора з експлуатації; після цього повернувся на посаду  начальника служби комерційної діяльності та перспективного розвитку; з вересня 2017— т.в.о. заступника директора з експлуатації.

Олександр Клименков на підприємстві з 2001-го року. Працював техніком по розрахункам економічної служби вантажного району, з 2005-го — заступник начальника вантажного району з економіки, з 2012-го — начальник фінансового відділу, з червня 2014 — в.о. заступника директора з економіки.

Під час диспетчерської наради, в.о. директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков привітав Сергія Григоровича та Олександра Анатолійовича з повноцінним призначенням на посади і побажав успіхів в роботі та наснаги.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX