Навигатор

Шкільні випускні іспити більше не проходитимуть у школах

Державну підсумкову атестацію випускники шкіл складатимуть на пунктах тестування у формі ЗНО, повідомив DT.UA директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

 

"Зважаючи на ті результати, які отримані по запровадженню ДПА у 2015, 2016 роках, цього року прийнято рішення поширити таку практику на всі предмети, з яких випускники складають державну підсумкову атестацію. Це буде дійсно "державна" атестація", - зазначив Карандій.

 

Як відомо, раніше державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складали лише з двох предметів - української мови та математики або історії (за вибором). Тепер у формі ЗНО пройдуть іспити з усіх предметів, з яких передбачена державна підсумкова атестація у 11 класі. Їх три: українська мова та література, математика або історія (за вибором) та ще один предмет за вибором випускника.

Обов'язкового тестування з іноземної мови не буде. Крім того, у 2017 році незалежне тестування почнеться значно пізніше - 23 травня, а не на початку місяця чи у квітні, як це було у 2016 і 2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде скласти з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО. Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені, вони залишаться тими ж, що і у 2016 році.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX