Навигатор

Шляхи виходу з кризи обговорили на раді підприємства

На раді Бердянського морського торговельного порту керівництво підприємства разом з представниками трудового колективу обговорили перспективи виходу ДП “БМТП” з кризи.

Найбільш болюче питання для колективу — перспектива скорочень. Після тривалої дискусії ухвалено рішення: керівники відділів подадуть свої пропозиції по оптимізації штатів по кожному окремо взятому підрозділу. Після вивчення пропозицій та аналізу економічних перспектив буде ухвалено остаточне рішення.

В.о. директора Олександр Трощенков також повідомив, що ним направлено два офіційних звернення: 2-го вересня до Голови правління “Укрзалізниці”, щодо надання знижки на тариф залізничних перевезень з перевезення до порту Бердянськ глини та металу; 3-го вересня було відправлено лист до міністра інфраструктури, в якому детально охарактеризовано економічну ситуацію на підприємств та прописано прохання посприяти у вирішенні питання, щодо надання знижки “Укрзалізницею”.

Паралельно з цим ведеться робота із залучення інших вантажів. Так, в поточному місяці порт працюватиме з зерновими та цементом. З листопада очікується партія вітроенергетичного обладнання.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX