Навигатор

Шляхи вирішення нестачі медичних кадрів, штрафи для зернотрейдерів, освітлення вулиць — ключові теми прес-конфереції Володимира Чепурного

Бердянськ всього на 75% забезпечений кваліфікованими медичними кадрами — вирішувати цю пролему представники міської влади планують в декількох напрямках — забезпечення житлом молодих спеціалістів та покривання витрат на навчання в медичних вищих учбовах закладах за рахунок міського бюджету; в черговий раз в мерії порушили питання застосування штрафних санкцій до зернетрейдерів, чиї вантажівки руйнують дороги та перевищують вагові норми; Володимир Чепурний запевнив містян, що до кінця 2017-го року всі вулиці міста будуть освітлені на 100%.

Нестача медичних кадрів

За інформаціює мера Володимира Чепурний, Бердянськ лише на 75% забезпечений кваліфікованими медичними кадрами. Забезпечення молодих випускників мед вузів житлом — один із можливих варіантів вирішення проблеми нестачі медичних кадрів.
Крім того, наразі готується програма фінансування з міського бюджету навчання студентів в медичних вузах.
За словами Юлії Дойнової, в коростроковій перспективі буде запущено онлайн резервування талонів на відвідування лікарів. Наразі на сайті https://reestratura.com/ запущено тестовий варіант запису на прийом до терапевта для дорослих. В подальшому планується запровадити таку систему і для вузькопрофільних спеціалістів та дитячих лікарів.

Штрафи для зернотрейдерів

Заступник міського голови Станіслав Лимарчук повідомив, що в мерії готується наради з представниками приватних фірм, які займаються транспортуванням та перевалкою зерна в Бердянському порту. Планується провести перемовини щодо участі зернотрейдерів у проведенні ремонтів дорожнього покриття автомагістралей та запровадження штрафних санкцій за порушення вагових норм вантажівками. Точної дати поки що не визначено, однак нарада має відбутись найближчим часом, запевнили в мерії.

Освітлення вулиць

Журналісти навели декілька прикладів відсутності проблем з вуличним освітленням на території мікрорайону 8 березня. Декілька вулиць та територія загальноосвтіньої школи  №4 не жодним чином не освітлюється. Міський голова Володимир Чепурний запевнив, що ця проблема буде вирішена вже найближчим часом, а в цілому по місті влада поставила перед собою амбітне завдання завершити реконструкцію всіх мереж зовнішнього освітлення Бердянська до кінця 2017-го року.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX