Навигатор

Соціальне підприємництво: фахівці з ЄС в Бердянську проведуть курси про відкриття власної справи

Бердянська міська рада (Berdyansk City Council) в рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям з зони АТО та громаді м. Бердянськ» запрошує на п’ятиденний навчальний курс всіх, хто бажає розпочати власну справу або долучитися до покращення міста через свою підприємницьку діяльність.

В сучасних умовах все більшого значення набувають навички побудови бізнесу, заснованого на соціальному підґрунті. Саме такий бізнес надає не тільки джерело доходу та прибутку засновнику, але й створює соціальну цінність для громади.
Велика спільнота переселенців, яка на теперішній час поповнила населення м. Бердянська, є фундаментом для розвитку саме в цьому середовищі соціально орієнтованих бізнесів.

Програма заходу складатиметься з двох частин: теоретичної (виступи спікерів-експертів з даної теми) та практичної (розробка власної ідеї соціального підприємництва).

Навчання буде проводити команда досвідчених фахівців у галузі:

- Артём Корнецкий (Artem Kornetskyy) – дослідник з соціального підприємництва, стипендіат програми ім. Фулбрайта в Університеті ДеПоля (Чикаго), ментор в U Open University, співавтор он-лайн курсу «Соціальне підприємництво» на PROMETHEUS, член експертної ради конкурсу соціальних проектів «POMOGATOR».

- Євген Ісхаков (Iskhakov.evgeniy) – керівник консалтингової групи «Bizas – Business assistance», ментор в U Open University, член координаційної ради з питань надання онлайн консультаційно-освітніх послуг підприємцям міста Дніпро.

Навчальний курс буде проведено для двох різних груп учасників:
1) з 16 по 20 вересня,
2) з 22 по 26 вересня.

В рамках курсу будуть розглянуті не тільки теоретичні та методичні основи створення та розвитку соціальних бізнесів, які спрямовані на покращення добробуту мешканців міста, а й будуть запропоновані ексклюзивні можливості, які відкриваються перед соціальним підприємництвом – джерела залучення фінансування, індивідуальні бізнес-моделі тощо. Також будуть проведені майстер-класи від успішних соціальних підприємців.

Протягом навчального курсу учасники зможуть з практичної точки зору проаналізувати власні ідеї щодо започаткування соціального підприємства.

Кожен учасник може взяти участь лише в одному навчальному курсі. Обов’язкова участь у навчальному курсі протягом всіх п’яти днів.

Учасники забезпечуються харчуванням (2 кави-брейк, обід) під час проведення навчального курсу.

Місце проведення: м. Бердянськ, проспект Азовський, 37 (приміщення дитячої бібліотеки у Центрі культури та дозвілля «Софіт» @DetskaaBibliotekaFilial9).

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу анкет. Онлайн-форму можна заповнити за наступним посиланням до 15:00 13 вересня 2017 року.

Відібрані учасники отримають підтвердження по електронній пошті не пізніше ніж 10:00 14 вересня 2017 року.

Участь у навчальному курсі є безкоштовною.

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX