Навигатор

Спортивні досягнення Бердянського порту

Бердянський морський торговельний порт славиться своєю історією. Окрім основного виду діяльності, бердянські портовики проявляють себе також в мистецтві і спорті. Різноманіття творчих людей в Бердянському порту вже неодноразово було відображено на різноманітних художніх виставках, тож дійшла черга до спортсменів, які високими результатами вписали своє імя в історію підприємства та міста.

На відкриття виставки прийшли колишній керівник ФОК “Водник” Анатолій Міюц, тренер Анатолій Полторацький, чемпіон світу з пауерліфтингу Сергій Певнєв та Артем Круглік чемпіон Європи з пауерліфтингу — вихованець ФОК “Воднік” та Сергія Певнєва.

Відкриваючи виставку, керівник музею Євген Денисов відзначив, що портовики відзначались високими досягненнями в різних видах спорту — мотогонки, волейбол — команда бердянського порту вигравала чемпіонат з волейболу, який проводився серед портів України у 80-х роках минулого століття (нинішній голова профспілкового комітету Василь Гривко чемпіон України з волейболу), нині демонструють високі спортивні результаті вихованці “Водника” з бікіні-фітнесу, боксу, пауерліфтингу та ін. видів змагань.

В.о. директора “БМТП” Олександр Трощенков підкреслив, що високо цінує здобутки спортсменів, які займаються в спортивному клубі підприємства і підкреслив, що прагне максимально допомагати в розвитку фізкультурно-оздоровчого клубу. Олександр Трощенков подякував нинішньому керівнику “Водника” Сергію Певнєву за високі спортивні результати, яких досягають його вихованці.

На виставці зібрали чемпіонські кубки, грамоти, а також фото, при чому не лише з чемпіонських виступів портовиків та вихованців клубу, а й зі спартакіад, які проводились серед портовиків. На стендах впізнали себе нинішні співробітники, а також побачили своїх рідних та близьких, які працювали на підприємстві 30-40 років тому.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX