Навигатор

Стали відомі строки у які українські порти планується передати в концесію

Голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів заявила, що два найбільших світових портових оператора готові взяти в концесію українські порти, причому портові оператори готові почати з оренди.

Швидше за все мова йде про DP World і Hutchison Ports.

У 2018 році найбільші світові портові оператори підпишуть угоду про концесію українських портів. Про це в інтерв'ю Delo.ua заявила голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів.


"Я вважаю за краще не називати компанії, поки угоди не підписані. Але два з чотирьох-п'яти найбільших світових портових операторів не просто теоретично готові починати проекти, а вже роблять реальні кроки, щоб зайти в концесію. Вони готові навіть почати з оренди, яка потім переросте в концесію. Якщо добре спрацюють Фонд держмайна, профільне міністерство, але не буде саботажу з боку портів - протягом наступного року очікуємо угоди ", - розповіла Ковалів.


Швидше за все, мова йде про двох світових портових операторів - DP World (ОАЕ) і Hutchison Ports (Гонконг, Китай).

Крім того, за даними ЦТС, компанія Hutchison Ports подала до регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській області заявку на оренду причалів в порту Чорноморськ. Гонконгський оператор має намір розвивати потужності з контейнерної перевалки.

Hutchison Ports подала в ФДМ дві заявки: одну - на оренду майна ДП "Морський торговельний порт Чорноморськ" в тилу причалів №1-6, другу - на оренду причалів №1-6.

Ковалів нагадала, що вже є домовленості про концесії портів "Південний", Чорноморський і про трьох невеликих портів, в тому числі "Ольвія".

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX