Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Стан справ в "БМТП" обговорили на раді бригадирів

Керівництво ДП “Бердянський морський торговельний порт” зустрілось з бригадирами на нараді, де підбили підсумки роботи підприємства, говорили про прогнози на грудень і ймовірну льодову кампанію.

За інформацією заступника директора з економіки Олександра Клименкова в жовтні та листопаді місячні плани виконувались трохи більше, ніж наполовину запланованих обсягів. Однак, підприємство залишається фінансово прибутковим.

Основними видами вантажів, які зараз обробляє порт — це глина,  металопродукція, в невеликих обсягах - зерно та гематит. За попередніми прогнозами в грудні ситуація буде аналогічною. Прибутковість підприємства дозволяє працювати повний робочий тиждень, тому в наступному місяці, скоріше за все, переходу на 4-х денний робочий тиждень не передбачається. Як працюватиме підприємство в період льодової компанії поки що не відомо, однак, за словами керівника порту Богдана Бабця за певних умов можна зберегти 5-ти денний робочий тиждень і в кризові зимові місяці.

В разі, якщо заплановане реалізувати не вдасться, для збереження існуючих обсягів заробітної платні, з 1-го січня в БМТП на 20% підвищуються посадові оклади.

Крім того, Богдан Бабець проаналізував, що вдалось виконати із запланованого раніше.

В планах на майбутнє — отримати ліцензію для проведення власними силами ремонту кранового господарства. Це дозволить навантажити роботою відділ механізації і скоротити мільйонні видатки підприємства на ці потреби. Голова профспілкового комітету Василь Гривко проаналізував причини падіння вантажообробки в поточному році, а також підкреслив, що в Бердянському порту залишається критичною ситуація із днопоглибленням. АМПУ має якомога швидше визначити підрядну організацію, яка виконає ці роботи. Однак, вже зараз зрозуміло, що трапиться це не раніше весни. І це в кращому випадку. Ще один фактор, який негативно впливає на роботу — це нестабільне постачання вантажів Укразалізницею. Василь Гривко наголосив, що всі ці проблеми будуть вчергове озвучені на нараді в профільному міністерстві, яка відбудеться 5 грудня.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX