Навигатор

Студенти БДПУ зустрілись з губернатором Запорізької області

25 січня, із нагоди відзначення Дня студента в Запорізькій обласній державній адміністрації пройшла зустріч керівника області Костянтина Бриля, заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна, директора Департаменту освіти і науки ОДА Тетяни Озерової, начальника управління молоді, фізичної культури спорту ОДА Наталії Власової та директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігоря Мещана зі студентами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Бердянський державний педагогічний університет на зустрічі представляли: проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, голова студентського самоврядування Дмитро Кіосов, заступник голови профкому по роботі зі студентами Юлія Хаматгораєва та студентка факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Анастасія Лебедєва.

Костянтин Бриль привітав молодь із Днем студента та розповів про свій трудовий і життєвих шлях, згодом наголосивши, що сьогодні за розвиток України відповідають ті, хто працює на користь держави. Єдина лінія, якої дотримується керівництво області – розбудова регіонів у рамках стратегічних рішень Президента України та Кабінету Міністрів.

Під час спілкування студенти ставили очільнику регіону ряд цікавих питань. Серед них – створення філій обласного Центру молоді в районах, пільговий проїзд для студентства, зміни у системі нарахування стипендій, молодіжна житлова програма… За словами Костянтина Бриля, вирішення більшості з цих питань належить до повноважень державної влади. Проте керівництво області активно працює в напрямку їх вирішення, адже названі проблеми є дійсно важливими для запоріжців.

Університетське слово

Похожие материалы (по тегу)

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX