Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/02.07.16.
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//02.07.16.

Святкування Дня морського та річкового флоту в Бердянському порту

Сюрпризи для бердянців, нагороди для портовиків та концертна програма – так в Бердянському морському торговельному порту відзначили наступаючий День працівника морського та річного флоту.

Офіційні урочистя з нагоди професійного свята розпочались з привітання трудового колективу керівництвом підприємства.

- В наше свято з гордістю говоримо – ми зробили все, щоб порт був процвітаючим підприємством, для того щоб кожен портовик був щасливою людиною. Ми будемо продовжувати робити все необхідне, аби порт розвивався та процвітав. Перешкод було більш ніж достатньо, але ми всі їх успішно долали. Попереду на нас чекають не менш серйозні виклики, але я впевнений, що підприємство було є і буде передовим і люди, які працюють на підприємстві будуть щасливими, як і раніше. Зі святом! – привітав з Днем морського та річкового флоту портовиків в.о. директора Бердянського морського торговельного порту Микола Ільїн.

Не зважаючи на піднесену атмосферу та святковий концерт, портовиків Бердянська не полишає тривога за майбутнє підприємства в світлі ймовірної приватизації та кабальної політики системи оподаткування чистого прибутку.

- Користуючись нагодою хочу звернутись до портовиків, громадськості та міської влади зробити все можливе, щоб зберегти для міста унікальне, містоутворююче підприємство, яким є Бердянський морський торговельний порт. Якщо кожен поступить по совісті, чесно й справедливо – ми не дозволимо розірвати наше підприємство на шматки, зруйнувати його, як це відбулось з цілим рядом заводів Бердянська колись Всесоюзного значення, - підкреслив голова профспілкового комітету БМТП Василь Гривко.  

Грамотами міністерства інфраструктури, профспілкового комітету, та міського голови Бердянська були відзначені кращі співробітники підприємства. З професійним святом портовиків привітали представники міської влади – виконуючий обов’язки мера Олексій Холод та депутат міської ради Володимир Безверхий. З професійним святом портовиків вітала і наукова еліта Бердянська, від імені якої виступив ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов:

- Сьогодні важко уявити Бердянськ без порту та університету, історично склалось, що наші дві установи з ХІХ століття багато в чому були визначальними в розвитку міста. Бажаємо вам, щоб порт працював в три зміни, ми б хотіли, щоб на зовнішньому рейді була невелика черга, щоб рівень глибин в акваторії порту та в каналі завжди відповідав заявленим і все це в комплексі давало можливість керівництву вашого підприємства і далі підвищувати рівень заробітної платні та інших соціальних гарантій.

З привітанням до портовиків завітали і вихованці дитячого садочку «Ластівка», який до минулого року був підшефним БМТП. Професійні виступи саксофоністів, професійних та аматорських танцювальних колективів та талановитої молоді, за сприяння профспілкового комітету Бердянського порту, подарували портовикам та бердянцям півторагодинний концерт.

Організатори свята попіклувались і про зовсім юних бердянців, які разом з батьками завітали на свято. За ініціативи адміністрації порту для дітлахів представники центру сім’ї організували розважальну програму. Хлопчики й дівчатка власноруч підготували вітальні листівки для портовиків. Як і анонсували організатори по завершенню концерту дітлахів пригостили морозивом, а дорослі скуштували чай з печивом з 200-сот літрового портового самовару.

Для всіх бердянців та гостей міста з нагоди свята керівництво підприємства організувало День відкритих дверей і кожен охочий зміг особисто відвідати територію порту. Сотні бердянців і з задоволенням фотографувалися на тлі портових кранів, піднімалися на буксири, тепловози, навантажувачі та іншу портову техніку. Більшість відвідувачів звикла бачити порт з набережної, на території ж підприємства все виглядає інакше.

- Ми живемо поруч, але жодного разу не були на територію порту. Нам тут дуже сподобалось. Ми часто чуємо про рекорди Бердянського порту і очікували, що як і на більшості промислових об’єктів, тут буде достатньо брудно, однак чистота причалів та доріг нас приємно здивувала. Можливість завітати на буксир, відчути себе справжнім моряком подарувала нам та нашим дітлахам чимало приємних миттєвостей, – поділились враженнями мешканки міста Тетяна та Олена.

Щирі привітання гостей свята, слова підтримки від міської влади, позитивний настрій портовиків та бердянців свідчать про успішне проведення свята та визнання ключової ролі державного підприємства Бердянський морський торговельний порт в розвитку міста.

{gallery}/02.07.16.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX