Навигатор

Тепер ознайомитися з проектами по енергоефективності можна на спеціальній мапі

Як розповідає objectiv.tv інтерактивна карта акумулює інформацію про проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні.

Мета розробників - забезпечити комунікацію авторів енергоефективних проектів з інвесторами для сприяння залученню інвестицій в ці сфери, передає прес-служба ХОДА.


«Держенергоефективності закликає представників бізнесу розміщувати на карті потенційні проекти, які вимагають інвестицій. Таким чином, інвестор зможе в вільному доступі побачити проекти з готовим техніко-економічним обґрунтуванням, проекти з бізнес-ідеями, - зазначає голова Держенергоефективності Сергій Савчук. - На карті будуть і проекти з енергоефективності, як реалізовані, так і потенційні, які вимагають фінансування з ЕСКО-механізму або в рамках державно-приватного партнерства. Кожен може подати свою бізнес-ідею для подальшого супроводу і допомоги в реалізації ».


За словами менеджера підтримки Національної ради реформ, радника Адміністрації Президента України Наталії Бойко, ця інтерактивна карта є механізмом для зв'язку інвесторів і ініціаторів проектів.


«Більш того, карта показує, що проекти в альтернативній енергетиці не є якимись далекими, аморфними, уявними або поодинокими. Карта продемонструє, що їх досить багато, вони цікаві і різні », - зазначає Наталія Бойко.


Розробники проектів можуть самостійно розміщувати проекти за напрямками енергоефективності та відновлюваної енергетики відповідно до статусу їх реалізації: реалізовані, діючі та потенційні.

Перейти до UA MAP, зареєструватися і розмістити свій проект можна за посиланням.

Доречі інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики розроблена Держенергоефективності, Всеукраїнським агентством інвестицій та сталого розвитку за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств», що реалізується компанією «DeutscheGesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX