Навигатор

Токенізацію України розпочато

ПриватБанк оголосив про те, що ера пластикових платіжних карт в Україні добігла кінця, пише korrespondent.net

Нове безпечне платіжне середовище, забезпечене інноваційною технологією Visa Token Service, дозволить всім власникам карт Visa ПриватБанку оплачувати товари і послуги за допомогою смартфона і ділитися своєю віртуальної картою з рідними і друзями.


«Класичний банкінг йде в минуле, - стверджує Менді Лемб, генеральний менеджер Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи. - Сьогодні електронна комерція дозволяє споживачам здійснювати покупки в будь-якому місці і з будь-якого пристрою. Вірна принципам відповідальних інновацій, наша компанія c гордістю оголошує про запуск в Україні технології Visa Token Service, яка зробить шопінг наших клієнтів в магазинах, додатках і в онлайн-середовищі безпечним і безперебійним ».

 

І дійсно, згідно з дослідженнями компанії, зростання кількості трансакцій в українській e-commerce на кінець III кварталу 2016 року склало 22% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому кількість онлайн-торговців, які приймають безготівкові платежі, збільшилася в 4 рази. Тому безконтактний електронний гаманець ПриватБанку, що дозволяє власникам карт Visa використовувати свій смартфон для оплати в звичайних POS-терміналах, стане справжньою революцією на ринку банківських інновацій України. Якщо мобільний пристрій з операційною системою Android 4.4 підтримує NFC і на ньому встановлено додаток Приват24, то для здійснення оплати товару або послуги достатньо лише піднести його до терміналу, замість пластикової карти. Цей NFC-гаманець працює на базі Visa Token Service - інноваційної технології, покликаної забезпечити безпечне середовище для здійснення мобільних платежів. Нова система захисту замінює реальні цифри з номера платіжної картки випадковими символами, не пов'язаними з реальними даними користувача. Генерація наборів токенов індивідуальна для кожного окремого продавця, пристрою або типу покупок, що дозволяє значно знизити шанси крадіжки або злому особистих даних користувачів. При цьому токен, прив'язаний до загубленого або вкраденого смартфону може бути моментально перевипущений без необхідності зміни номера рахунку і заміни пластикової карти.


«Це перше в світі призначене для користувача рішення на основі технології VTS, яке дозволяє використовувати смартфони з підтримкою NFC замість банківських карт», - зазначає заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. Причому робити це можна не тільки в Україні, де вже є 160 тисяч POS-терміналів з підтримкою NFC, а й користуватися мільйонами платіжних терміналів і сотнями тисяч NFC-банкоматів по всьому світу.


Сенсацією в світі е-банкінгу стала і ще одна інновація від ПриватБанку. Розроблена два місяці тому на хакатоні в США технологія Share CreditCard також використовує в якості платформи технологію Visa Token Service. Функція «кардшерінга» дозволяє всім власникам карт Visa ПриватБанку віртуально ділитися нею з друзями або родичами, навіть якщо вони не є клієнтами Приватбанку і знаходяться поза Україною. Для цього потрібно лише вибрати одержувача зі списку контактів або вказати його телефон, ввести суму, яка буде доступна для платежу з карти відправника, і вибрати час дії послуги.

 

««Кардшерінг» в ПріватБанк24 стане глобальним «перезапуском» грошових переказів », - вважає Олександр Витязь. - Адже найвищий рівень безпеки транзакцій, широкий функціонал і відсутність будь-яких комісій і додаткових платежів перетворює його в реальну альтернативу традиційним грошовим переказам ».


Інноваційні платіжні рішення Visa і ПриватБанку - майбутнє національного е-банкінгу, бо вони дозволяють поліпшити споживчий досвід українців і зробити їх безготівкові платежі більш безпечними!

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX