Навигатор

Торгівля в невстановленому місці, утилізація рідких побутових відходів — результати засідання адмінкомісії

Понад 20  протоколів розглянули на засіданні адміністративної комісії. Загальна сума штрафних санкцій склала 13, 5 тис. гривень.

Утилізація рідких побутових відходів

Викачку та утилізацію рідких побутових відходів в Бердянську надають декілька приватних підприємців та комунальне підприємство “Бердянськекотранс”. В місті неодноразово зявлялась інформація, що недобросовісні підприємці рідкі побутові відходи зливають в каналізаційну систему. Відповідно до діючих норм, вони мали б закуповувати відповідні талони у профільному підприємстві та вивозити відходи на очисні споруди.

11-го серпня на території одного з учбових закладів співробітники водоканалу зафіксували факт зливу рідких побутових відходів в каналізацію. Відповідні дії зняли на відео і продемонстрували членам адміністративної комісії. Не зважаючи на аргументи фахівців “Бердянськводоканалу” та відеодокази приватний підприємець свою вину не визнав. В підсумку члени комісії покарали правопорушника штрафом в 1700 грн.

Торгівля в невстановленому місці

Цілий ряд протоколів склали співробітники адміністративного відділу на реалізаторів, які ведуть підприємницьку діяльність у невстановленому місці. Традиційні місці для незаконної торгівлі — стихійни ринок на АКЗ та поблизу супермаркету АТБ, що на Східному проспекті. Якщо в першому випадку розширеного законного ринку ще не відведено для торгівлі, то на Східному проспекті створено всі умови для реалізаторів. Враховуючи це члени адміністративної комісії оштрафували порушників на суму від 340 до 136- гривень. Розмір штрафу визначали індивідуально, враховуючи життєві обставини того чи іншого відповідача.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX